Чи полюбляєте ви читати? А чи полюбляєте ви читати паперові книги? Чи не було у вас бажання поділитися враженнями від своїх улюблених книжок?

Якщо так, то ми запрошуємо вас долучитися до благодійного проекту «Створи бібліотеку своєї мрії».

Не секрет, що в епоху стрімкого технологічного прогресу, традиційні носії інформації переживають не найкращі часи. Що ж до «високої» літератури, то її видання на папері щороку скорочується, програючи у фінансовому двобої «масовому чтиву» і модним носіям інформації, як електронні та аудіо книги. Паперові видання стають дедалі дорожчими, і ми поступово наближуємося до «букіністичного минулого», коли книги були надбанням соціальної еліти. Вже зараз багато людей не мають змоги придбати бажану літературу на папері через високі цінники та мізерні тиражі.

Однією із важливіших функцій бібліотечної системи завжди була допомога таким читачам, поки сучасний економічний стан не вніс свої корективи.

Ви маєте змогу це виправити, принаймні, внести свій вклад у велику справу поширення та популяризації паперової книги. Запрошуємо вас прийти до бібліотеки, подарувати відсутній у фонді екземпляр однієї із своїх улюблених книг, та розповісти про неї літературному товариству.

23 травня о 15.00 познайомимось з творчістю англійського письменника Мервіна Піка, який досі невідомий широкому загалу українців. Гарантуємо! Вас буде не відірвати від книжок автора!

…Старовинний замок Горменгаст, що погруз в ритуалах, прокидається від сну завдяки тому, хто зважився самотужки порушити правила… Цикл романів про замок Горменгаст, подібно “Володаря кілець” Толкіна, знайшов світову славу як незаперечна, безсмертна класика зарубіжної літератури.

Автор та ініціатор заходу – бібліотекар читальної зашли Дмитро Антонюк.

Вхід вільний, проте не забуваємо про карантинні обмеження, маски та дистанцію!