18 квітня 2022 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності) відбудеться презентація біобібліографічного покажчика «Служити історичній правді. Тарас Гончарук».

Біобібліографічний покажчик «Служити історичній правді. Тарас Гончарук» присвячений дослідженню життя та діяльності краєзнавця, історика, доктора історичних наук, професора кафедри історії України Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, дослідника економічної історії України кінця XVIII – першої половини XIX століття, історії Одеси та Південної України ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ГОНЧАРУКА.

Служити історичній правді. Тарас Гончарук [Текст] : біобібліогр. покажч. / упоряд.: Л. В. Вукович, К. І. Сорокіна ; Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського, Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова ; [наук. ред.: О. А. Бачинська ; ред. О. М. Ласкевич ; добірка матеріалу та авт. допоміж. покажч. О. М. Ласкевич ; авт. обклад. С. О. Савченко; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 212 с. – 15х21. – Текст укр., рос.