Слухачі Університету третього віку Приморського району відвідали в Болгарському культурному центрі концерт на честь Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Концерт підготовила й провела ГО “Асоціація пенсіонерів-ветеранів “Золота середина”.

З промовою щодо Міжнародного дня осіб з інвалідністю виступила Валентина Туз, голова організації.

Вона сказала, що організація ” Золота середина” досить молода й втілює в життя кредо людей 60+: не забувати про свою молодість й саме краще впроваджувати в життя.

Концерт, складений з виступу театральній групи на суто одеську тематику, танцювальних й вокальних номерів, дуже тепло й емоційно підтримувався глядачами. Приємно відмітити, що в числі артистів було чимало чоловіків.

Всі виступаючі доводили особистим прикладом, що бути красивими, впевненими, пластичними, елегантними можна в будь-якому віці.

Глядачі запам’ятали танцювальну пару Тетяна-Микола; виконавця пісень Анатолія, якій відвідав в Хайфі сім’ю доньки й склав про це жартівливу пісню; пронизливу манеру виконання вокалістки Людмили.

В залі лунали українські, молдавські, єврейські мелодії; концертні репризи з одеським смаком визвали посмішки й сміх глядачів. Зазвичай вкотре мова йшла про одеські дворики, Привозі – міні вистава “Прогулянка Одесою” не була ностальгією, а звучала впевнено, що так було, є й буде завжди. Концерт не зупинився, навіть, при виключенні електрики й глядачі підтримували артистів мерехтінням ліхтариків смартфонів. Концерт як прояв мужності й стійкості артистів надав глядачам величезну підтримку.

Марія Фетісова.