29 лютого 2024 року о 16.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги Ксенії Заставської «Щедрик. Моя сповідь».

Зиму, різдвяні та новорічні свята неможливо уявити без звучання найпопулярнішої зимової мелодії. «Щедрик» вже давно став уособленням української культури, символом нації та духу незламності наших співвітчизників.

Після виходу на екрани фільму «Щедрик» це слово та пісня доповнюються спогадами про буремні події, радянську та німецьку окупації, страждання мільйонів людей різних національностей.

В останній день зими, 29 лютого, після тринадцяти презентацій у різних містах і країнах авторка, письменниця, поетеса та сценаристка цього фільму – Ксенія Заставська поділиться спогадами про створення сценарію, історичні факти, що лежать в основі написання книги, особливості, звичаї та традиції української, єврейської та німецької культур.

Модеруватиме зустріч журналістка та літературознавиця Світлана Бондар.