10 березня 2018 року о 15.00 в Одеській ОУНБ (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) в рамках проекту «Одеса україномовна» за ініціативи ВМГО «ФРІ» (Одеса) відбудеться вечір, присвячений дню народження Т.Г. Шевченка «Shevchenko’s Evening».

…З року в рік ми знайомились з Шевченком наново. І кожного разу він народжувався в селі Моринці. Кожного разу його нарешті викупали з кріпацтва. Кожного разу він потерпав за свою країну, боровся за правду та волю. Кожного разу він змушував наші серця журитися, а думки пізнавати істину. І кожного разу він помирав за декілька місяців до скасування кріпацтва… Ще не втомилися?

Під час зустрічі зруйнуємо стереотипне уявлення про одного з найбільш значущих персонажів в історії української культури. І відповімо разом на питання: То хто такий Тарас Шевченко насправді? Якого він був зросту? Чому так мало сказано про його картини? Що таке період «Трьох літ»?

В програмі:

• корисна та цікава доповідь про життєвий шлях Шевченка;
  • твори сучасних поетів;
  • зворушлива музика та багато ще цікавого…

Вхід Free Donation (кошти, зібрані на заході, підуть на підтримку Благодійного Аукціону побачень).

* Для резерву стільця, заповни анкету ТУТ