30 січня 2024 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності 1-й поверх), в рамках спільного проєкту з КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді», відбудеться лекція к.філол.н., доцента кафедри української літератури ОНУ імені І.І. Мечникова Ірини Нечиталюк «Розстріляне відродження: ніколи знову?!».

Роzzіяни завжди винищували українську націю. З часів російської імперії й до сучасності, вони чинили репресії, переслідування, арешти та розстріли української інтелігенції

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну роzzіяни продовжують викрадати та вбивати культурну еліту країни

Про тих, кого знищили колись та вбивають сьогодні за те, що вони є українцями поговоримо разом з Іриною Нечиталюк.