19 квітня 2019 року о 17.00 в Одеській УНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) у межах фестивалю «Французька весна – 2019» відбудеться зустріч письменницею Сільві Ґранотьє.

Сільві Ґранотьє має одразу чотири професїї – акторки, письменниці, сценаристки та перекладачки. Подїї її детективних романів відбуваються у Парижі та у департаменті Крез, який вона добре знає. Її радіоп’єса за романом Чарльза Діккенса “Великі сподівання” нещодавно була записана на радіо France Culture. В романі “Ідеальний світ”, що вийшов у березні у видавництві Albin Michel, знову головним персонажем є адвокат у кримінальних справах Катрін Монсіні, яку переслідує загадка вбивства її матері: дитиною вона його бачила на власні очі, а злочинець так і не був знайдений. Як пише сама авторка про свій новий роман: “Ідеальний світ – це мрія, яка може перетворитися на кошмар, якщо вас спіткає нещастя у нього повірити”.

Організатор – Alliance Française Odessa / Альянс Франсез Одесса

Вхід вільний за попередньої реєстрацією ТУТ