9 березня 2023 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться Public Talk з депутатами Одеської міської ради та експертами про майбутнє міста Одеси після Перемоги, а також про підсумки минулого 2022 року.

Одеська обласна організація «Комітет виборців України» в рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» проведе Public Talk з депутатами Одеської міської ради та експертами про майбутнє міста Одеси після Перемоги, а також про підсумки минулого 2022 року.

На заході будуть представленні узагальнені результати опитування всіх заінтересованих осіб (жителів громади, депутатів Одеської міської ради, представників громадянського суспільства) щодо їх бачення майбутнього міста.

До участі у заході запрошуються депутати Одеської міської ради та представники громадського сектору.

Обговорення включатиме два компоненти:

1) Коротке звітування депутатів про свою діяльність протягом другого року повноважень з акцентом на головні досягнення у роботі

2) Обговорення в рамках дискусії «5 речей, які першочергово потрібно зробити (змінити) в нашому місті після перемоги».

Запрошуємо всіх заінтересованих осіб (жителів громади, депутатів Одеської міської ради, представників громадянського суспільства) сформулювати п’ять речей, які, на вашу думку, першочергово потрібно зробити (змінити) в місті Одеса та надіслати їх в коментарях до цього анонсу на нашій сторінці у Facebook.

Модератор заходу оприлюднить надіслані пропозиції під час публічного обговорення