Ми звикли турбуватись про свою безпеку: державну, політичну, економічну, воєнну, екологічну, банківську… але, нажаль, на останніх позиціях залишається психологічна безпека.

Пропагандистська війна, що протягом останніх двох років розгорнулася в інформаційному просторі України та Російської Федерації, постає одним з важливих факторів того, що в населення України проявляється цілій ряд психологічних проблем.

В цих умовах психологічні методи і практики психологічної безпеки можуть допомогти не тільки корегувати вже наявні проблеми, але й запобігати вищезазначеним явищам.

7 червня 2017 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться майстер-клас за темою «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни». Ведучий майстер-класу досвідчений медіа-експерт, голова Школи Медіа-Патріотів Євген Бондаренко.

Під час тренінгу є можливість дізнатись, як захистити себе та своїх близьких від інформаційних атак та якими методами можна подолати їх негативні наслідки.

Майстер-клас буде корисний майбутнім політологам, журналістам, політичним психологам, піарникам та всім, хто пов’язаний з інформаційним простором країни, громадським діячам та активним громадянам.

Під час заходу буде розглянуто:

  • феномен сучасної інформаційної війни;
  • психотехнології впливу на суспільну думку;
  • системність інформаційного простору;
  • що таке пропаганда, і як її опанувати;
  • завдання та виклики сучасної України.

Для участі у майстер-класі треба зареєструйтесь за посиланням https://goo.gl/forms/PDlt0tEk7GHgia0G2

З будь-яких питань звертайтесь (099)3700234 до Марічки.

А ТИ КОНТРОЛЮЄШ ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ?