Ми звикли турбуватись про свою безпеку: державну, політичну, економічну, воєнну, екологічну, банківську… але, нажаль, на останніх позиціях залишається психологічна безпека.

Пропагандистська війна, що протягом останніх років розгорнулася в інформаційному просторі України та Російської Федерації, постає одним з важливих факторів того, що в населення України проявляється цілій ряд психологічних проблем. В цих умовах психологічні методи і практики психологічної безпеки  можуть допомогти не тільки корегувати вже наявні проблеми, але й запобігати вищезазначеним явищам.

25 червня 2017 року об 11.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться майстер-клас досвідченого медіа-експерта, голови Школи Медіа-Патріотів Євгена Бондаренка «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни».

Під час заходу ви дізнаєтесь, як захистити себе та своїх близьких від інформаційних атак та якими методами можна подолати їх негативні наслідки.

Майстер-клас буде корисний майбутнім політологам, журналістам, політичним психологам, піар-менеджерам та всім, хто пов’язаний з інформаційним простором країни, громадським діячам та активним громадянам.

На майстер-класі буде розглянуто:

  • феномен сучасної інформаційної війни;
  • психотехнології впливу на суспільну думку;
  • системність інформаційного простору;
  • що таке пропаганда, і як її опанувати;
  • завдання та виклики сучасної України.

Організатор – Школа Медіа-Патріотів

Реєстрація обов’язкова за посиланням ТУТ 

А ТИ КОНТРОЛЮЄШ ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ?