Шановні друзі!

Команда КУ «Грантовий офіс «Одеса 5Т», спільно з командою креативних одеситів, запрошує на зустріч, яка відбудеться 17 грудня о 15:00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) для представників театральних і музейних ініціатив міста.

Мета заходу – проінформувати вас про впровадження соціального локального проекту м. Одеси «Цифрові культурні маршрути. Інструменти з розвитку туристичного сектору».

Результатом проекту став доступний для завантаження мобільний додаток “Let’s Odesa”, який складається з культурних маршрутів та рекомендованих локацій для відвідування.

На зустрічі вас чекає цікава інформація щодо грантових ініціатив, шляхів взаємодії із додатком та нові креативні ідеї з просування культурного життя Одеси серед жителів і гостей міста.