24 травня 2018 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбудеться презентація країни Афганістан, де вже декілька десятиліть поряд триває війна. Молоді хлопці з громадської організації «Об’єднана молодь» розкажуть та покажуть, що з себе представляє їх рідна країна –  її історія, культура, традиції, – та зможуть відповісти на ваші питання.

Громадська організація «Об’єднана молодь» заснована 18 січня 2018 року. Члени організації – небайдужа афганська молодь, яка хоче змінити відношення українського суспільства до проблеми біженців в Україні з негатива на позитив.

За цей короткий час хлопці змогли зробити наступне:

  • привітати з Наврузом (євразійським Новим роком) одеситів і гостей Одеси на ринку «7 кілометр» (21 березня) та на Дерибасівській вулиці (30 березня);
  • взяти участь в заходах «Тиждень добрих справ» разом з БО «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» та організацією «HILLEL»;
  • організувати і підготувати проведення розмовного клубу «Speaking club» разом з жіночим клубом ВПО «Десяте Квітня – Open Space»;
  • готують проведення Дня Біженця, що відбудеться 22 червня 2018 року, у співпраці з Обласним управлінням міграційної служби в Одеській області, ГО «Десяте Квітня» та іншими громадами.

Запрошуємо на захід всіх бажаючих, особливо студентів та учнів середніх шкіл міста!