25 листопада 2018 року о 16.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація дебютної книги одеської поетеси Марини Мартюшевої «Відчуваю шкірою».

«Відчуваю шкірою» – лірична сповідь, яка увібрала 12 років життя автора: від юної та чистої щирості до болісного пізнання мудрості. Збірка складає мозаїку відчуттів і думок: пекучий біль, всеосяжне щастя, любов, біда, надія. Ця книга – для тих, хто не втратив справжнього дару відчувати шкірою, розумом і серцем.

«Єдине, що лишається незмінним у творах Марини Мартюшевої, – це гостре відчуття життя, я би навіть сказала передчуття життя на кінчиках пальців» (Ганна Костенко, письменниця, к.ф.н.).

10% коштів, отриманих від продажів поетичної збірки, будуть спрямовані на благодійну допомогу ЛОР-відділенню Одеської міської кліничної лікарні №11 (одним із важливих напрямків діяльності відділення є лікування онкохворих).

Довідка. Марина Мартюшева (за паспортом Марина Сергіївна Белека) народилася 20 березня 1991 року в Одесі. Журналіст за фахом, працювала в кількох журналах, інформаційному агентстві, політичній партії тощо. Переможець численних літературних конкурсів, активно просуває свою творчість у Instagram. Прагнення допомогти людям із онкологічним діагнозом не є випадковим: у 2018 році поетеса вилікувалася від раку.

Вхід вільний.