5 березня 2019 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір», виданої Українським інститутом національної пам’яті.

Збірник спогадів підготовлено у рамках проекту Українського інституту національної пам’яті «Майдан: усна історія». Проект виник навесні 2014 року і його метою є збір усних свідчень очевидців та учасників Революції Гідності.

На основі записаних спогадів започаткована серія друкованих видань «Майдан від першої особи». У 2015 р. вийшов випуск «45 історій Революції Гідності», у 2016 р. – «Мистецтво на барикадах».

«Майдан від першої особи. Регіональний вимір» є третім випуском серії. Його метою є реконструкція подій місцевих майданів, адже під час Революції столиця перебувала в центрі суспільної уваги, а протестні рухи в областях – на її периферії.

Випуск складається з 25 розділів – за кількістю регіонів України. Розділи подаються за назвами областей, розташованими в алфавітному порядку. У 2017 році вийшла перша частина випуску, до якого увійшли регіони, починаючи від Автономної Республіки Крим до Луганської області.

У цьому збірнику містяться матеріали і про одеситів – учасників Революції Гідності.

У презентації візьмуть участь укладачі збірника, оповідачі, чиї розповіді увійшли до книги, громадські активісти, експерти.

Під час презентації Ви дізнаєтеся, як відбувався запис спогадів, якою була робота з підготовки книги, зможете поділитися своїми враженнями від участі у проекті, а також міркуваннями про свій пережитий досвід п’ятирічної давнини.

Модератор зустрічі – Олександр Доброєр.

Вхід вільний.

Чекаємо на вас із нетерпінням!