25 січня 2020 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності. 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Кав’ярня мертвих філософів» Вітторіо Гьосле.

Марципановий динозаврик став початком великої історії. 11-річна Нора прочитала про світ ідей Платона і запитала у друга своїх батьків — дорослого філософа Вітторіо — чи існує ще ідея про динозаврів, якщо самі вони зникли з Землі мільйони років тому.

Філософ надихається питанням дівчинки, дарує їй марципанову фігурку, і так починається їхнє листування, яке тривало 3 роки. Разом вони вигадують кав’ярню, де визначні філософи, від Платона до Ганса Йонаса, зустрічаються та дискутують про Бога, про світ та про життя.

Про книжку:

• перекладена на 12 мов;
  • вперше українською;
  • 5 перевидань (1996, 1997, 1998, 2001, 2004) мовою оригіналу (в Німеччині);
  • реальне філософське листування між професором філософії та дівчинкою 11-13 років.

Про презентацію:

Спочатку ви дізнаєтесь про автора та допитливу дівчинку, а також про те, як було створене дане видання.

А потім ви поринете у світ образів з цієї книги. Ми готуємо для вас читання в ролях під супровід живої музики.

Також після  презентації відбудеться розіграш книги серед гостей!

Організатор – Культурна асоціація «Новий Акрополь».

Вхід вільний, але бажано зареєструватись: http://bit.ly/prezent-kmf