19 вересня 2023 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація фільму-розслідування журналістів Центру публічних розслідувань «Теракт у Сергіївці: хто з російських військових причетний до вбивств українців».

Фільм сфокусований навколо обстрілів 1 липня 2022 року російськими військовими невеличкого курортного селища на березі Чорного моря.

Три ракети Х-22 подолали відстань від місця пусків до цілі всього за декілька хвилин. У результаті – повністю знищена база відпочинку «Годжі» і значних руйнувань зазнав дев’ятиповерховий житловий будинок. А найстрашніше – десятки загиблих і постраждалих цивільних.

Хоча російська влада після кожного обстрілу запевняє, що їхні військові завдають ударів лише по військових об’єктах, у Сергіївці постраждали виключно цивільні.

Через рік після трагедії журналісти знайшли тих, хто перебував у курортному містечку в момент обстрілу, а також з’ясували, хто стоїть за злочином російських військових.

Вхід вільний!