22 серпня о 13.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація анімаційного серіалу «Легенди одеського лиману».

Про серіал. «Легенди одеського лиману» – це серія короткометражних анімаційних роликів, об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть.

Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України сучасною авторською музикою (гурт Casa Ukrania) та цікавою історією, яку озвучують популярні українські актори та музиканти (Ленара Османова, Олег Лихач, Павло Живетьєв).

Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримськотатарські воїни та селяни, польські шляхтичі. Пригоди героїв пов’язані з реальними історичними постатями і абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману.

Художньо-анімаційний серіал «Легенди одеського лиману» створюється за фінансової підтримки Українського культурного фонду у рамках анімаційного YouTube-проєкту PIVDEŃ ARTBOOK.

Що на вас чекає?

• перегляд перших трьох серій «Легенд одеського лиману»;
  • невеликий екскурс в історію;
  • спілкування з відомими українськими діячами, які озвучують серіал (Ленара Османова, Олег Лихач, Павло Живетьєв);
  • обмін враженнями і думками від перегляду;
  • гарний настрій та творча атмосфера.

Організатори: ГО «Яскрава країна», за підтримки Українського культурного фонду.

Вхід вільний за умови дотримання маскового режиму.