20 червня 2018 року о 12.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до Всесвітнього дня біженців для журналістів та блогерів відбудеться прес-кава.

В рамках заходу буде висвітлена програма Фестивалю культур, який відбудеться на Приморському бульварі вже наступної суботи, 23 червня.

Журналісти зможуть поставити свої запитання представникам громадських організацій та співробітникам Міграційної служби України.

Планується скайп-трансляція з представниками громадських об’єднань, які займаються питаннями біженців в Німеччині. Вони розкажуть про останні тенденції з розвитку політики біженців в Європі.

Після завершення заходу всі будуть запрошені на каву та чай.

Організатори заходу: ГО «Десяте квітня». Захід проходить за підтримки Агенції ООН у справах біженців.

На заході будуть присутні: ГО «Десяте квітня», ForumZFD-Ukraine, Головне управління державної міграційної служби в Одеській області, представники національних громад міста.

Контактний телефон: (093) 344-14-39.