27 січня 2023 року о 13.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (Музей української книги, 1-й поверх) відбудеться прем’єра фільму «Куяльник більше ніж лиман».

«Це унікальне місце, такого в Україні більш нема», – кажуть всі, хто побував на берегах Куяльницького лиману під Одесою. Це не просто місце, де можна оздоровитись завдяки цілющим властивостям мулової грязі та ропи, це чудова природа, це також мовчазний свідок великих історичних подій в нашій країні.

Першого січня 2022 року на його території був створений Національний природний парк «Куяльницький».

Одразу після Перемоги Україну чекає стрімке відновлення економіки, інфраструктури і, обов’язково, природоохоронної галузі. Наш унікальний Куяльницький лиман стане прикладом гармонійного розвитку науки, зеленого туризму та курортології в європейській та сильній Україні.

Про це йдеться у фільмі «Куяльник більше ніж лиман», створеного на замовлення ГО «Зелений лист» за фінансовою підтримкою Нідерландського Гельсінського Комітету та Європейського союзу.

Автор стрічки Сергій Ковальов так презентує результат своєї роботи: «Цей фільм створювали з надією, що глядач зможе побачити лиман Куяльник з різних кутів, зрозуміє його тендітну красу та проблеми, що заважають цю красу зберігати. Й заохотить більше людей почати працювати над відновленням довкілля та історичної величі нашої південної перлини».

Организатори: Національний природний парк «Тузлівські лимани», ГО «Зелений лист».

Вхід вільний!