11 лютого 2020 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх), у межах проєкту «Правовий кінозал» системи безоплатної правової допомоги, відбудеться перегляд та обговорення художнього фільму «За статевою ознакою».

Любите фільми на юридичну тематику? Полюбляєте стежити за правовими колізіями, адвокатським вивертами, розбиратися в роботі системи правосуддя?

Запрошуємо всіх, а особливо студентів, на спільний перегляд фільму, який піднімає дуже актуальну правову проблему – дискримінацію.

Дискримінація щодо осіб і соціальних груп може бути за ознакою раси, релігії, статі, етнічної приналежності, походження, національності або сексуальної орієнтації, de jure або de facto, пряма й непряма. Ще у 1948 році Загальна декларація прав людини заборонила всі форми расової й іншої дискримінації. Але, звісно, у світі ще є багато темних закутків, звідки слід викорінювати несправедливість.

Фільм «За статевою ознакою» переконає вас у тому, що боротьба за рівність обидвох статей – це не тільки жіноча проблема.

Приходьте переглянути фільм та поспілкуватися на правову тематику з досвідченими  юристами.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/wxa6ixU7biQZn1PLA