29 листопада 2017 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до Дня пам’яті жертв Голодоморів відбудеться лекція Олександра Бабіча «Порівняння причин та обставин трьох великих голодів XX ст. 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 рр.».

Чому в «житниці Європи» сотнями тисяч вмирали наші співгромадяни в той час, коли вирощене в Україні зерно в надлишку йшло на експорт? Чому в Україні, яка на весь світ славиться своїми чорноземами, мав місце канібалізм в селах? Чому голод накрив країну і хто в цьому був винен? Чому західний світ до недавніх пір так мало знав про Голодомор в одній з найбільш врожайних країн світу?

Олександр Бабіч – історик, краєзнавець, екскурсовод, письменник, сценарист. Написав кілька історичних книг і кілька десятків телесценаріїв документальних фільмів. Проводить екскурсії, читає лекції, готує в своїй школі нових екскурсоводів. Займається пошуковою роботою в одеських катакомбах. Брав участь у створенні кількох музеїв.

Вхід вільний!