До 30-річчя Незалежності України

14 червня 2021 року о 14.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх)  відбудеться презентація збірника наукових праць «Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний виміри» за редакцією професора, доктора історичних наук, завідувача кафедри українознавства, історико-правових і мовних дисциплін Одеського національного морського університету Миколи Івановича Михайлуци.

Видання приурочено до 30-річчя незалежності України і присвячено історії Півдня України та Подунав’я у різні періоди та епохи, українській культурі та духовності сусідніх етнокультур, історії православ’я та інших конфесій, міжнародним і міжрегіональним зв’язкам, мовознавству тощо. До збірника увійшли наукові статті, виступи та матеріали круглого столу «Становлення державної незалежності: історична практика й історична пам’ять (кінець XX ст. – 1-а чверть XXI ст.)», а також матеріали VIII Міжнародної наукової конференції, що відбулися у м. Одесі 4-5 червня 2021 р.

Вхід вільний!