17 червня в бібліотеці № 16 у рамках роботи літературної вітальні пройшла презентація книжки Вероніки Коваль «Передчуття». Присутні – читачі бібліотеки, слухачі ТЦСО Приморського району, члени вітальні.

Відкрила зустріч Вероніка Коваль. «Передчуття» – книга оповідань, присвячених художникам. Це не мистецьке дослідження. Книга написана у жанрі «нон-фікшн», документально – художня проза. В оповіданнях відкриваються образи художників різних країн та епох – від живописця Сандро Ботічеллі до одеського скульптора Миколи Степанова. В деяких оповіданнях просліджується цілком період творчості художника, іноді одна мить. Наприклад, «Прогулянка над містом» про Марка Шагала  та його наречену Беллу. «Незримий ангел» про геніальну художню інтуїцію Сальвадора Далі.

Кожне оповідання Вероніка Анатоліївна доповнювала відеорядками.

Уривки з книги артистично подали Світлана Потапенко та Тетяна Крупник. Обидві артистки розмовного жанру подякували письменниці за можливість особистої творчої реалізації.

Своїми враженнями поділилися Олена Дьякова, Віктор Ерак, Марія Фетісова, Галина Чубіна.

Наприкінці  співачка одеського оперного театру Оксана Балаеску виконала музичну композицію Вівальді і «Аve Марія». Емоції були неперевершені.

Зустріч камерного формату проходила в дуже теплій, щирій атмосфері. Присутні дякували авторці за цікаву інформацію, за професійне та душевне подання матеріалу, за позитивний погляд на буття, вмілі акценти на доленосних подіях персонажів оповідань.