28 березня 2023 року о 14:00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація фотовиставки – запрошуємо вас познайомитися з історіями людей, які виїхали з місць постійного проживання через повномасштабне вторгнення рф.

Серед організаторів виставки – ГО «Одеський інститут соціальних технологій».

Одеський інститут соціальних технологій за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» реалізує проєкт «ВПО в територіальних громадах: механізм успішної інтеграції», основною метою якого є залучення внутрішньо переміщених осіб до культурного життя в нових громадах.

Організація підтримує творчі й мистецькі ініціативи людей, які змушені були внаслідок російської агресії виїхати з власних домівок.

Фотовиставка майстрині, переселенки з Маріуполя Світлани Корабльової – «пеRE:селенці» присвячена історіям 26 людей – які виїхали з Маріуполя, Херсона, Миколаєва, багатьох інших міст і містечок.

У Черкасах фотографиня з Маріуполя влаштувала фотосесію для таких же, як вона, переселенців. Та попросила принести найціннішу річ, яку люди змогли вивезти із собою, коли тікали від війни.

На 26 світлинах зображені переселенці з різних міст і областей України, в руках яких не просто речі – а зворушливі історії, найдорожчі спогади та один біль на всіх. «І це не про матеріальне..», – наголошує пані Світлана.

Вхід вільний.