Чудово співпали важливі події для одеських шанувальників музичної культури. 150-річчя Саломеї Крушельницької, оперної діви світового значення, з музикою Мирослава Скорика, з’єднавши воєдино представників славетного роду. Мирослав Скорик є онуком рідної сестри Саломеї Крушельницької, Олени Охрімович, й таким чином двоюрідним онуком Саломеї Амвросіївни.

Мирослав Скорік – не просто самий відомий композитор України. Він є автором музики до епохальної кінострічки «Тені забутих предків» Сергія Параджанова. Його опера «Моїсей» – единий твір в Україні, якій отримав благословіння Папи Римського Іоанна Павла II, а легендарна «Мелодія» є музыкальным символом Украины – її Незалежності! Творчість Мирослава Скоріка вже давно відноситься до світової музичної спадщини.

Соломія Крушельницька три з половиною місяці співала в Одеській Опері. Її ролі: Маргарита в опері «Фауст», Рахіль в опері «Донька кардинала», Дездемона в опері «Отелло».  Попереду ще італійська сцена й мадам Батерфляй в опері Чіо-Чіо-сан.

Марія Фетісова.