З РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ:

Четвертого лютого в рамках проєкту «Одеська Опера в палацах та музеях», у приміщенні собору Пресвятої Діви Марії, відбувся концерт «La Perla Barocca».

Під склепінням куполу старовинного собору звучали кращі зразки класичної музики XIV-XVIII століть.

У супроводі органу свою творчість слухачам дарували провідні солісти Одеського національного академічного театру опери та балету:

заслужені артистки України Олена Стародубцева та Наталія Ютеш (авторки ідеї), Олександр Стрюк, Таїсія Шафранська, Василь Добровольський, Олександр Прокопович та Марина Годулян.

Скрипкові та віолончельні номери надзвичайної краси звучали у виконанні вихованців Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С. Столярського – Кирила Бендерова та Володимира Калашніка.

Ведуча концерту – Юлія Юрчак, концертмейстер – Наталія Ізуграфова.

По завершенню концерту численні слухачі ще довго висловлювали своє захоплення від побаченого та почутого.

Проєкт «Одеська Опера в палацах та музеях» – це унікальна можливість чути класичну музику у майстерному виконанні провідних солістів Одеської Опери за межами театру.

Щиро дякуємо усім причетним до організації заходу!»

Пенсіонери поділилися враженнями:

Наталія Янкунас: Отримали від концерту ні з чим не порівнянне задоволення. Ідея донести мистецтво до його справжніх шанувальників, коли музика й архітектура поєднуються й ллються в унісон, а душа людини піднімається над побутовій рутиною, варта того, щоби дякувати усім акторам. Низький вам уклін!

Зінаїда Суняєва: Чудовий концерт, чудові виконавці, чудовий Кафедральний собор Пресвятої Діви Марії. Дякуємо.

Марія Фетісова.