ЗІ ЗМІ:

«Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон став почесним громадянином Одеси. Про це в інтерв’ю BBC повідомив мер Геннадій Труханов. Політика нагородили Почесним знаком імені Григорія Маразлі І, ІІ, ІІІ ступенів. За словами голови Одеси, звання Джонсон отримав за допомогу місту під час війни. Геннадій Труханов додав, що якби вся світова спільнота зайняла таку ж позицію, як народ Британії – ми б уже давно перемогли російську армію».

Пенсіонери Приморського району, які є слухачами напрямку «Українська платформа багатонаціональної платформи», з радістю сприйняли збільшення кількості почесних громадян Одеси. Так, Борис Джонсон займає 59 позицію в цьому списку.

Активна життєва позиція і яскравий образ британця ламає усілякі стереотипи про англійський виважений характер. Ім’я Джонсона не сходило зі стрічок новин. То він крокує Хрещатиком поруч з Зеленським, де отримує півника з Бородянки як символ незламності українців (а потім його продають на аукціоні Christie’s у Лондоні з метою гуманітарної допомоги Україні разом з флісовою кофтою Зеленського); то в кафе виставляють круасан «Джонсонюк» а ля епатажна зачіска Прем’єр-міністра Великої Британії. Але полк почесних одеситів збільшився й допомога під час війни – перш за все.

Марія Фетісова.