Пенсіонери Приморського району, які відвідують в бібліотеці ім. М. Грушевського направлення «Українська платформа багатонаціональної Одещини», у форматі табору для людей поважного віку, щовівторка зустрічаються для вивчення української мови, обміну враженнями про прочитані книжки українських авторів, спілкування з носіями української мови.

Напередодні Дня Незалежності України пенсіонери провели бесіду про державні, а також народнопоетичні символи України.

Невеличка виставка, де були представлені рушники, скатерті, сувенірна булава, віночок зі стрічками, а також книжки з української історії і культури, зробила бесіду більш змістовною.

Куратор «Української платформи багатонаціональної Одещини» від бібліотеки Тетяна Мозгова запропонувала слухачам перекласти з російської на українську невеличкий текст про калину як один з найулюбленіших народнопоетичних символів України.

Автор: Марія Фетісова.