«Не треба мови, – будь ласка, в Росію, – Ада Роговцева закликала усіх говорити українською», – чудова патріотична промова української акторки не залишає тих, кому однаково.

«Інша мова, інша побудова фраз, інша фонетика і мелодика. Це велика робота, і над цим треба працювати. Але що ж – такий час. Значить, треба робити новий репертуар українською мовою», – сказала Ада Роговцева.

Прихильники таланту Роговцевої пам’ятають її блискучий талант на сцені Київського театру російської драми імені Лесі Українки.  Особливо теремтливо сприймалася акторка у виставі “Варшавська мелодія”, де зіграла Гелю.

Скільки пережити видалося у житті актрисі, але своїм життєлюбієм вона досі заряджує  глядача. До речі, пані Роговцева разом з донькою Катериною Степанковою була в Одесі у 2019  й презентувала свою книгу. Вона читала вірші Лесі Українки й Ліни Костенко, розповіла про своє дитинство й життєвий шлях.

А слова по мову є добрим мотто усім, хто долає перешкоди, вивчаючи мову. Акторка відмітила, що Володимир Зеленський буквально за рік показав добрий результат у вивченні мови.

Марія Фетісова.