«Добрий день, everybody»,  –  вислів Бориса Джонсона  (ДжонсонUKа), з легкої руки українців, став вірусним, заполонив мережі.

 ЗІ ЗМІ :

«Цей трек  –  це прояв поваги команди МюсліUA найпозитивнішому політику світу та найбільшому другу всього українського народу Борису Джонсону… або, як його називають в Україні, Борису Джонсонюку!

Пане Борисе, ви – легенда. Рвете русню на британський прапор! Ми вдячні Вам за відкритість і Вашу допомогу у боротьбі з головним ворогом нашої країни. Ukraine love you and поважає very much!», –  йдеться в описі відео на YouTube. Трек під назвою Добрий день everybody –  це хіт із українським блогером, коміком з Гуцульщини Василем Харизмою».

Зачіска а ля Борис ДжонсонUK – Дмитра Гордона, Лесі Нікітюк та інших відомих українців, не є ніякими жабами, навпаки підвищують харизму Бориса Джонсона. Статус почесного громадянина Одеси, який отримав Борис Джонсон, дає надію в подальшому більш плідній співпраці, чом ні, –   побачити політика, наприклад, на день міста або на 100-річчя Одеського зоопарку.

Марія Фетісова.