Дуже добре свято на честь білих левів, яких врятовано з Харківського зоопарку, ініціювали робітники Одеського зоопарку. А пенсіонери Приморського району з задоволенням відгукнулися на заклик й попрацювали на свіжому повітрі з облагородження території зоопарку. Було проведено декілька видів робіт: висаджено саджанці винограду й три деревця черешень. Підготовлено під окрасу металеві огороджувальні конструкції: очищено та поліровано наждачкою. Також було проведено роботи з покриття дерев’яних поверхонь морилкою.

Робота була посильною для людей 60+, які виконали її швидко, не гледячі на дощ, якому усі відверто раділи: дощик навесні – на ріст. Під час роботи шуткували й сміялися. Потім, обходячи зоопарк, познайомилися з птахами й тваринами й отримали відмінний релакс, спостерігаючи за їхньою безпосередністю, грацією й витонченістю.

Дуже спостережливі відмітили, як цікаво сплять фламінго на одній нозі, як проходить весіння линовище у тварин з довгою шерстю. Зрозуміло, що нікого не залишили байдужим неперевершений танок павичів.

Фламінго й утки, косулі й вовки, верблюди й мавпи – усіх побачили, зі всіма поговорили, зробили фото й відео на пам’ять. Вирішили обов’язково поділитися з онуками й правнуками видом дозвілля, що об’єднує

Користуючись нагодою, дякуємо директорові Одеського зоопарку Ігорю Бєлякову, завідувачці наукового відділу Ользі Павлової, завідувачці пресслужби Галині Халіної й всьому колективу Одеського зоопарку за безприкладний подвиг роботи в умовах воєнного положення.

Захід дав добрий психотерапевтичний ефект, зняв тривогу й страхи, що пов’язаних с війною. Життя подовжується, ми вчимося бути гнучкими й пружними.

Марія Фетісова.