Пенсіонери Приморського району налаштовуються на позитив. Вони зробили переклад тексту «Билл Гейтс рассказал почему 2021 год будет лучше 2020»(Корреспондент.net)

 

Гейтс нагадав, що в цьому році через коронавірус померло більш 1,6 мільйонів людей, а світова економіка понесла збитки в трильйонів доларів.

Мільярдер й співзасновник Microsoft Білл Гейтс назвав 2020 рік руйнуючим, але при цьому висловив впевненість, що 2021 рік буде кращим. Про це він написав в своєму блозі.

Гейтс враховує, що у людства є як мінімум 12 приводів для радощів в наступному році.

Так, за думкою Гейтса, подяки заслуговує швидкість, з якою фармацевтичні компанії створили й протестували вакцину від коронавиірусу. В наступному році вакцинуватися зможе значна частина населення Землі.

Крім того, позитивним моментом він вважає, що чимало людей змирилося з масками й необхідністю соціального дистанціювання, що в свою чергу, буде знижуватися швидкість розповсюдження інфекції.

Також, Білл Гейтс має надію, що перемогти коронавірус вдається у всьому світі. Спостереження за тим, як країни борються з пандемією, вселяє в підприємця не аби якій оптимізм.

Засновник Microsoft враховує, що успішних проектів щодо створення вакцин буде ставати в світі все більше.

«З такою кількістю компаній, які використовують різні підходи, існує набагато більше шансів, що деякі з вакцин стануть безпечними й ефективними. Їх вже дві, й, припустимо, стане ще більше», – написав він.

Позитивним, за думкою Гейтса, є й то, що фармацевтичні компанії почали розділяти між собою фінансові ризики, йдуть друг другу назустріч й діляться виробничими ресурсами і технологіями.

«Для повної перемоги над вірусом необхідно виготовити від п’яти до 10 млрд доз вакцин. Але це не сама головна проблема. Основна перешкода тут – логістика. Однак людство зможе вирішити й це питання», – вважає він.

Також, підприємець маю надію, що все більше людей перестануть скептично відноситися до щеплень й розповсюдження конспіраційних теорій про вакцини.

«Громадські діячі, вчені й сімейні лікарі мають узяти на себе важливу місію – розповідати людям про користь нової вакцини», – пише Гейтс.

Позитивним моментом, враховує мільярдер, є й то, що лікарі розробили й інші способи боротьби з вірусом  – у тому разі, використання антитіл.

«Технології тестування на коронавірус з кожним днем тільки розвиваються. Зовсім швидко люди масово зможуть отримати доступ до експрес-тестів, які можна буде проводити самостійно», – вважає засновник  Microsoft.

Також, він звертає увагу на те, що фактично захворюваність й смертність в Африці на південь від Сахари нижче, ніж в Америці й Європі. По-перше, Гейтс припускає, що бідні країни не подолають пандемію. Зараз підприємець говорить, що був радий помилятися.

Увесь світ згуртувався, щоб побороти пандемію. Зрозуміло, така велика трагедія не є кращим приводом для співробітництва. Але факт залишається фактом – люди показали себе з кращого боку й отримали досвід, який допоможе кооперуватися й в інших складних ситуаціях, – заключає Білл Гейтс. Нагадуємо, засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що найближчі шість місяців будуть самими складними для США за весь час пандемії COVID-19, а режим обмежень в країні може продовжуватися до 2022 року».

Пенсіонери поділилися враженнями:

Надія Біляєва: Позитивна думка Білла Гейтса дає усім надію, що у світі не зважаючи на новий вимір, мають бути також й домовленість в плані допомоги незаможним прошаркам населення.

Наталя Янкунас: Не знаю як ви, а я звернула увагу на думку Гейтса відносно кооперації. Якщо для людей старшого віку кооперація зрозуміла як єдина можливість протидії лиху в будь-якому проявленні, так було й у Другу світову війну, то для людей світу можливостей особистості, це дійсно відкриття. Радіє, що дійсно людина мислить позитивно.

Записала Марія Фетісова.