Пенсіонери Приморського району, які відвідують напрямок «Українська платформа багатонаціональної Одещини», вивчають мову, спілкуються з носіями мови, а також активно діляться враженнями від прочитаних книг. Цього разу в бібліотеку ім. М. Грушевського, завітав Валерій Мельник з презентацією свого життєвого й підприємницького досвіду.

Передмову книги Валерія Мельника «Алхімік український» написав відомий одеський письменник Олекса Різників, що вже автоматично підвищує імідж автора – це гарантія добротного тексту з точки зору правопису й філософії життя.

Валерій Мельник як автор вдало скористався метафорою Пауло Коельо «Алхімік», де бразильський письменник й поет в алегоричній формі доводить, що «Життя і справді щедре до тих, хто слідує Своєю Стежкою». Цією метафорою наш український письменник вбив водночас двох зайців, враховуючи, що тексти бразильця є улюбленими серед молодіжної аудиторії: хто читав залюбки Пауло Коельо, має прочитати з перевагами для себе й Валерія Мельника. 

Валерій Мельник є успішною людиною, яка втілила в життя декілька підприємницьких проектів. Він як людина, яка відбулася як особистість, у свої зрілі роки не може залишатися байдужим до сфери підприємництва як одного з самих ефективних способів реалізувати себе, узявши швидкий старт.

Пенсіонери поділились враженнями:

Тетяна Масленнікова: Мені цілком зрозуміло, що в пана Мельника болить душа за сьогодення, за можливості для молодих зробити швидко свій перший капітал на теренах України, втілюючи в життя ефективні й прості ідеї: це можливо! Думаю, що є сенс з книжкою виступити перед студентською і учнівською молоддю. Ми, пенсіонери, отримали задоволення від спілкування з людиною, яка хоче поділитися прикладами успішного підприємництва.

Тетяна Куліковська: Завжди схиляю голову перед тими, хто не зупиняється на досягнутому, хто взмозі надати підтримку молоді.

Фото надала Надія Біляєва, срібний волонтер ресурсного центру «Прима-центр 60+».

Записала Марія Фетісова.