Пам’ятаєте, що символом нового, 2017-го, року буде Півень? Пропонуємо підготуватися як слід до свят і навчитися малювати шикарного красеня-півня в техніці петриківського розпису.

03 та 04 грудня 2016 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться майстер-клас від Олесі Вакуленко, харківського майстра декоративного розпису.

Час проведення майстер-класу: 03 грудня (субота) об 11.00 та 04 грудня (неділя) о 15.00. Тривалість 3 год.

Олеся Вакуленко – художник, дизайнер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, автор кількох популярних антистрес-розмальовок за мотивами українського традиційного мистецтва та ілюстрацій до численних книг, мала багато персональних виставок не лише в кращих виставкових залах України, але і за кордоном.

Кожен зможе намалювати свою власну невелику картину (полотно на картоні, 20х30 см), забрати із собою, щоб потім «одягти» в рамочку. Картина стане чудовим подарунком близькій людині або яскравою прикрасою власного інтер’єру, а намальований власноруч півень неодмінно принесе удачу в новому році!

В суботу можна намалювати вогняного півня, недільний красень буде в холодній, синій, гамі. Тож можна зорієнтуватись не лише на зручний час, але і на кольорову гаму, яка більше до вподоби.

Попередній запис ОБОВ’ЯЗКОВИЙ і може здійснюватися за тел.: 096-378-68-43 та 066-67-981-67 (Олеся), або через особисте повідомлення https://www.facebook.com/olesya.vakulenko.14