ВІД ІНСКРИПТУ – ДО ІНСАЙТУ

Про Олександра Бабича культурно обізнана людина відверто скаже, що знає його як історика, краєзнавця, екскурсовода неперевершених авторських екскурсів від агенції «Тудой-Сюдой». А ще одеситам відомо, що Олександр Бабіч є відповідальним й чудовим батьком для своїх дітей.

Коли на одній зі своїх зустрічей в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені М. Грушевського Олександр Бабіч на питання, чи проводить він благодійні екскурси відповів, що перш за все він є батьком, то реакція була відповідною. Зрозуміло, учасники заходу уявили, яка людина перед ними – чесна й відповідальна.

Надпис, який зробив автор, говорить про повагу до звичайних людей, які поруч з кожним з нас, вони ніколи не дають інтерв’ю, не лізуть  на сцену історичних подій. Але вони вміють слухати, підмічати, запам’ятовувати. Саме вони зберігають пам’ять, тягнуть її сувору нитку й вплітають її у тканину історії родини, міста, країни завдяки щоденним усним розмовам «про життя». І тоді, всупереч тому, що «в кожного своя правда», плекаємо дорогоцінну пам’яті плащаницю, яка має свій уток й долівку.

Пенсіонери поділилися враженнями:

Віктор Ерак: Мені дуже приємно, що я долучився своїми спогадами до написання книги «Одеса. 1941-1944. Пережити окупацію». Олександр надав одеситам велику підтримку: якщо пережили окупацію, подолаємо й інші перешкоди!

Людмила Грубник: Олександр Бабіч з когорти молодих, успішних, позитивних. Хай йому щастить.

Марія Фетісова.