Про безпрецедентний випадок шахрайства розповіла жінка, яка на вихідні відвідувала за містом дачу. Відпочивши на ділянці за містом, вона заздалегідь прийшла на автобусну зупинку. Там інколи збираються люди, щоби продати залишки своєї продукції: городини й фруктів. На цей раз там  була жіночка поважного віку, привітна й чистенько вдягнена, яка продавала масло, яке виготовляла самотужки в домашніх умовах. Вона навіть давала покуштувати масло. Нахвалювала свою продукцію:

Ось, яке воно смачне й ароматне, тільки покуштуйте! А користь яка від домашнього масла, це вам не магазинна хімія!

Дійсно, на смак й на вигляд, масло було поживним й натуральним. Але коли моя знайома приїхала додому й намагалася покласти масло в холодильник, то виявилося, що вона потрапила в оману. Замість качалочки натурального масла, вона купила «ляльку»: маслом обмастили плівочку для пакування продуктів, з якої й змотали качалочку.

Жінка розповіла, що відчувала: «Мені було дуже прикро, що мене обдурили. Не так шкода грошей, як соромно, що тебе вважають дурнем. Ніколи в житті не подумала б, що поважна людина згідна на таке. Ще думаю, що та жінка є непоганим психологом. Вона відчула, що я їй відверто співчувала, думала про те, як важко виживати людям в сьогоденні. Людський фактор ніхто не відміняв. Нажаль, мене обдурили. Розрахунок був дуже простий: мало імовірно, що ми знов зустрінемося. Відкритим питанням залишилося, що саме відчувала шахрайка після омани, але не тільки в світі гроші панують».

Резюмуємо, що стихійні ринки є дуже ризикованими місцями, де можна купити продукти. По-перше, влітку продукти швидко псуються, а, по-друге, їх можуть використовувати нечесні люди.

Записала Марія Фетісова.