НОВИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД ВСТАНОВЛЕНО!!!
Сьогодні, 23 грудня 2021 року, у мережі представництв Музею української книги, зафіксовано найбільшу кількість амбасадорів! 30 бібліотечних установ Одещини об’єдналися й відтепер будуть нести місію Музею української книги на локальному рівні.
 
 
 
 
 
 
Музей української книги як культурна інституція намагається говорити про культуру у широкому контексті, у тому числі, з громадянської позиції.
В ідеалі ми б хотіли, щоб музей став платформою для активізму. Для нас важливо виступали інтелектуальним центром, який буде швидко реагувати на нові виклики. Ми сподіваємося, що тут буде створюватися багато міждисциплінарних та інтерсекторальних проектів.
Саме тому ми хочемо розвивати партнерства на засадах рівності та плюралізму. Саме тому ми створюємо мережу Амбасадорів Музею української книги.
Хто такі Амбасадори Музею української книги?
1.1. Амбасадори Музею української книги – це культурні провайдери та головні зберігачі книжкової спадщини на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях (особи, наукові, бібліотечні, музейні та інші заклади, видавництва, дипломатичні установи).
1.2. Амбасадори формують єдину мережу та підтримують формат інтерактивної платформи, де стародавня та сучасна книга є стимулом для консолідації та зближення українців.
1.3. Амбасадори, в рамках компетенції, сприяють входженню української книжкової культури до європейського простору, обумовлюючи при цьому її «власне обличчя», специфіку та індивідуальність.
1.4. Амбасадори демонструють приклад перезавантаження, оновлення та модернізації культурних установ через креативне мислення, науковий пошук, багатогранність жанрів, свободу самовираження, незаангажованість, формування моделей нового образу «людини читаючої».
Долучайтеся до нас та гайда творити дива разом!