Шановні користувачі!

Знайомимо з деякими новими книгами, які надійшли до фонду бібліотеки у листопаді 2020 року.

Бердан І.Ю., Москаленко А.В. Приватна юридична практика. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 184 с.

Перед Вами – книга, яка не має аналогів в Україні. Унікальний путівник по тому, як стати успішним, запитуваним і високооплачуваним фахівцем з правознавства на висококонкурентному ринку юридичних послуг XXI століття, працюючи у приватній юридичній практиці юристом або адвокатом індивідуально або у команді, у компанії від 2 до 100 осіб. Автори діляться секретами професійного успіху, менеджменту, маркетингу, реклами, керівництва офісом, персоналом, бізнес-процесами та безпосередньо надання правничої допомоги та юридичних послуг у такий спосіб, щоб переважна більшість клієнтів були задоволені, з натхненням сплачували Ваші рахунки, рекомендували Вас друзям і самі поверталися до Вас з новими замовленнями.

 

 

 

Бородкіна І. Л. Web-технології та Web-дизайн : застосування мови HTML для створення електронних ресурсів : навч. посіб. / І. Л. Бородкіна, Г. О. Бородкін. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. -212 с.

В навчальному посібнику надано основний теоретичний матеріал, який стосується різних аспектів використання тегів мови HTML при створенні інформаційних ресурсів, наведено велику кількість прикладів використання основних структурних елементів мови HTML. Для укріплення отриманих знань та набуття необхідних практичних навичок студентам пропонуються завдання для самостійної роботи, варіанти практичних завдань для проведення контрольної роботи, приклади питань для проведення тестового контролю знань та довідкові матеріали, необхідні студентам під час виконання самостійних завдань.

 

 

 

Винниченко В. К. Федько-халамидник. Вибране : повісті та оповідання. -Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 176 с.

До даної збірки увійшли оповідання українського письменника Володимира Винниченка: «Федько-халамидник», «Момент», «Дим» та інші. Головною темою «Федька-халамидника» є правдолюбство і благородство маленької Людини. «Момент» історія короткого кохання між революціонером і панною в небезпечній для життя ситуації. У казці «Дим» актуалізується образ хати як праобраз української культури, і цей образ мислиться Винниченком в контексті програми національного визволення. У творі соціальне визволення та національне відродження взаємопов язані: Концепція «всебічного визволення» заявлена у творі змаганням двох братів – Впереда і Назада.

 

 

 

 

Волинська О. Повелителька лихтарів : роман / Олена Волинська.- Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. -240 с.

Зора, дівчина-ромка, приїздить до Федорівки, щоб дізнатися, чому загинула її сестра Гілі. Напередодні Гілі хотіла відшукати й застерегти людину, на чиїй долоні вона побачила лихий знак долі. Чи це було кохання. Хто знає. Заради Зори Василь скоїв злочин, тим самим перекресливши власне майбутнє.

 

 

 

 

 

 

Герберт Ф. Діти Дюни : роман / Френк Герберт ; передм. Б. Герберта ; пер. з англ. Н. Михаловської. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 464 с.

Пол Атрід, таємничий Муад’Діб, володар Арракіса, покинув Галактику назавжди. Роки його правління сплинули, як і роки життя. Почалася епоха дітей Дюни – близнят Лето та Ганіми. У них зосереджена грізна сила – завдяки пам’яті своїх предків вони не по-дитячому мудрі й мають дар передбачення. Вороги кидають виклик імперії Атрідів. Зрадники династії розставляють капкани інтриг. Арракісу загрожує економічна криза. Тим часом планетою шириться чутка про таємничого Проповідника. Кажуть, це повернувся сам великий Муад’Діб…

 

 

 

 

Ґеррітсен T. Грішна : роман / Тесе Ґеррітсен ; пер. з англ.. Оксенич. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 336 с.

Бостон приголомшує жахлива звістка: у місцевому монастирі жорстоко вбито молоду послушницю. А незабаром стаеться ще одне вбивство: у закинутому ресторані знайдено понівечене тіло невідомої жінки. Здається, що ці два злочини аж ніяк не пов’язані між собою. Детектив Ріццолі та судмедексперт Айлс починають складне розслідування. Крок за кроком вони заглиблюються в минуле жертв. Незабаром вони дізнаються, що у священних стінах монастиря коїлося таке, про що черниці воліли б мовчати. Спокуси та страшні секрети, таємниці індійського селища Бара, моторошні події минулого… І тепер прийшов час спокути…

 

 

 

Ґеррітсен Т. Хірург: роман / Тесе Ґеррітсен ; пер. з англ. Н. Гоїн. – 3-тє вид. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 352 с.

Убивця вдирається в домівки самотніх жінок. Він не просто їх вбиває. Він виробляє з ними таке, через що здобув прізвисько Хірург… Душогуб ретельно відтворює стиль серійного маніяка, вбитого два роки тому. А головною його ціллю стає остання жертва попередника, якій дивом удалося вціліти. Життя Кетрін Корделл знову під загрозою…

 

 

 

 

 

Стратегічне управління змінами у сфері послуг : теоретико-методологічні та практичні аспекти : монографія / Л. 0. Гончар. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 340 с.

Монографію присвячено вирішенню науково-прикладної проблеми формування державної стратегії управління змінами у сфері послуг крізь призму розроблених теретико-методологічних положень і практичних рекомендацій з означеної проблеми з метою забезпечення і підвищення ефективності механізму..

 

 

 

 

Грушко B. I. Фінанси : підручник / Грушко B. I., Наконечна О. С., Чумаченко О. Г. – Київ : Видавництво Ліра-К.. 2020. – 600 с.

Автори розглядають систему фінансів як сукупність державних фінансів, фінансів суб’єктів господарювання та фінансів домогосподарств. Основна частка національного доходу формується в середній ланці фінансової системи (а саме суб’єктами підприємництва) та від їх діяльності залежить можливість постачати ресурси в суспільний економічний оборот.

 

 

 

 

 

Іздрик Ю. Лініві і ніжні. Вибрані вірші / Юрій Іздрик. – вид. 4-те. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. – 384 с

До видання «Лінивих і ніжних» культового українського автора Юрія Іздрика (16.08.1962) увійшли найкращі вірші з усіх його збірок «Ю» (2013), «Після прози» (2013), «АЬ out» (2014), «Календар любові» (2015), «Папіроси» (2017), «Smokers» (2019), «Меланхолії» (2019), а також найновіші поезії.

 

 

 

 

 

Лондон Д. Біле ікло: роман / Джек Лондон. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 260 с.

«Біле Ікло» – пригодницька повість Джека Лондона, у якій мова йде про долю прирученого вовка під час золотої лихоманки на Алясці наприкінці XIX ст. Це історія про порозуміння, любов та відданість. З малих років Біле Ікло знав – щоб вижити, потрібно битися. Кожен день він виявляв свої бійцівські якості, хитрість і кмітливість, та дотримувався закону – підпорюйся сильному, гноби слабкого. Несподівана зустріч з людиною, що врятує його від загибелі, змінить його життя.

 

 

 

 

 

Міхо О. І. Анімація в рекреації та туризмі : словник-довідник. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 224 с.

Словник-довідник містить тлумачення основних термінів і понять, що відносяться до анімаційної діяльності в рекреації і туризмі. Видання включає більше 600 статей, що описують спільну термінологію для індустрій туризму, гостинності дозвілля та розваг. Словник-довідник призначений для студентів вищих навчальних закладів галузі знань «Сфера обслуговування», аспірантів, фахівців туристичної справи усіх, хто цікавиться впровадженням анімаційних технологій в процес обслуговування.

 

 

 

 

Зоопсихологія та порівняльна психологія :підручник.- вид. 2-ге перероб., доп. / В. П. Москалець.- Київ : Видавництво Ліра-К., 2020.- 224 с.

В підручнику викладено предмет, методи, поняття, положення, концепції, найбільш значущі відкриття в історії становлення і розвитку зоопсихологи та порівняльної психології як споріднених галузей психологічної науки. Показано, що основним утворенням психіки людини, яке істотно відрізняє її від психіки тварин, є свідомість. Висвітлено психологічні аспекти всіх рівнів відображення і адаптації тварин: таксисів і тропізмів, інстинктивної поведінки, научіння, інтелектуальних актів, – та їх комунікації. Важливою складовою цього навчального видання є розділ, присвячений «лінгвістичним проектам» – цілеспрямованому навчанню тварин людської мови. Результати цих проектів показують, що між психікою людини і тварин немає «прірви» – радикальних якісних відмінностей, а є лиш істотні відмінності різних рівнів психічної організації. Положення підручника грунтуються на значному масиві фактів, одержаних за допомогою наукових спостережень та експериментально.

 

 

Кологойда О. В. Фондове право України : підручник / О. В. Кологойда. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 648 с.

У підручнику висвітлено основні теоретичні та практичні аспекти формування, функціонування та розвитку фондового ринку. Докладно розглядається поняття фондового ринку (ринку цінних паперів) та його місце в системі фінансового ринку, правовий режим цінного паперу, як об’єкта права, державне регулювання та саморегулювання фондового ринку, порядок випуску та обігу окремих видів цінних паперів, правове становище професійних та непрофесійних учасників фондового ринку, особливості обігу цінних паперів на фондовому ринку, правові форми, способи та засоби захисту прав та законних інтересів учасників фондового ринку.

 

 

 

 

Конкурентне право України : навч. посіб. / О. О. Бакалінська, О. В. Безух, О. В. Кологойда, І. В. Лукач, Н. Б. Пацурія , В. С. Щербина; за ред. В. С. Щербини, І. В. Лукач. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 380 с.

У навчальному посібнику розглядаються теоретичні і практичні аспекти курсу «Конкурентне право». Висвітлено основні положення теорії конкурентного права України та тенденції розвитку законодавства про захист економічної конкуренції.

 

 

 

 

 

Куліш П.О. Байда, князь Вишневенький : п’єса / Пантелеймон Куліш. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 168 с.

Пантелеймон Куліш – український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик, редактор, видавець, філософ історії. Відомий найбільше як перекладач Біблії та як автор першого українського історичного роману «Чорна рада». В історичній драмі «Байда, князь Вишневецький» крізь оригінальний погляд автора на козацьку давнину відображено широке історичне полотно життя нашого народу.

 

 

 

 

 

Леві М. Між небом і землею : роман / Марк Леві ; пер. з фр.- К. Пітик. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 240 с.

Лорен жила звичайним життям. У буденних радощах та дрібних проблемах. Працювала в лікарні, допомагала людям. Доки одного разу не потрапила в жахливу аварію. Вона опиняється в комі, за крок від смерті та життя. Артур – молодий архітектор. Він винаймає квартиру, планує щоденні справи. Одного дня хлопець зустрічає в помешканні моло­ду дівчину. Виявляється, вона – власниця квартири. Її звуть Лорен, і вона не розуміє, чому лише Артур бачить її…

 

 

 

 

 

Лісовський П. М. Контррозвідка : квантова безпека та громадськість : навч. посібник. – Київ. : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 188 с.

У навчальному посібнику автор розглядає контррозвідку як багатосистемний вимір людського прихованого впливу на якісно нові перехідні взаємо- обумовлені земні та космічні процеси. Висвітлено квантову безпеку як важливий метод у контррозвідці для здійснення контролю та прогнозування виник­нення найбільш небезпечних процесів у життєвому світі на ранньому етапі їх розвитку і своєчасного реагування на потенційні загрози. Це на квантовому (корпускулярно-хвильовому) рівні уможливлює створення вільних креативних ідей для захисту особи, держави та суспільства. Також зазначені умови, за яких контррозвідка при взаємодії із громадськістю виявляє корумповані злочинні угрупування інституційного характеру (у тому числі олігархат) в Україні та світі.

 

 

 

Марущак А. Вибух терміта. Агатові таємниці : роман / Анатолій Марущак. – Київ. : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 144 с.

1791 рік. Сицилія – Сардинія – Валенсія – Венеція – Франкфурт-на-Майні – турецька фортеця Ізмаїл. Шлях, яким доведеться пройти нашому герою сімнадцятирічному Гнату Дорошенку і його друзям. Дорога до Венеції спочатку привела їх до Сицилії, де відбувається виверження вулкану Етни, а потім до Сардинії і схованих там скарбів. Погоня за піратами закінчується в іспанському місті Валенсії, де у храмі зберігається священна агатова чаша Грааля. Саме тут відбувається останній бій Гната і його запеклого супротивника пірата Доброго Антонія. Чим він закінчиться, читач узнає, коли дійте до половини книги. Та на цьому не закінчаться пригоди друзів. На них чекають несподівані зустрічі з геніями-сучасниками: композитором Вольфгангом Амадеєм Моцартом і письменником Йоганном Вольфгангом Гете. А на коронації імператора Священної Римської імперії у Франкфуркт-на-Майні юнак здійснює черговий героїчний вчинок.

 

 

 

Нестерович В. Ф. Практикум з Конституційного права України. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 640 с.

У практикумі викладено різної форми, змісту та ступеня складно­сті задачі, вправи та творчі завдання з Конституційного права України, які можуть бути використанні під час аудиторної та самостійної роботи для закріплення набутих у ході навчального процесу теоретичних знань, для вироблення алгоритму юридичної кваліфікації в умовах конкретно поставленого практичного завдання та уміння правильно й ефективно застосовувати конституційно-правові норми з правовими нормами галузевого законодавства при вирішенні типових і нестандартних правових ситуацій. Практикум містить методичні поради, правила та рекомендації, які дозволять вірно підійти до розв’язання того чи іншого виду завдання самостійної роботи з конституційного права.

 

 

 

 

Нечуй-Левицький І. С. Гетьман Іван Виговський : роман / Іван Нечуй-Левицький. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 288 с.

Історико-біографічний роман класика української літератури Івана Нечуя-Левицького «Гетьман Іван Виговський» одночасно виконує дві функції: з одного боку, є посібником для вивчення історії України, має просвітительський характер, а з другого – засобами художнього письма відтворює реальні постаті нашого минулого. Роман вийшов друком у 1898 р. у Львові. Це історія сім’ї Виговських та родини простого козака Демка Лютая. Саме через життєпис цих двох родин письменник прагне показати ситуацію в Україні після Переяславської угоди та смерті Богдана Хмельницького, ставлення простого народу до намірів своїх провідників.

 

 

 

 

Нечуй-Левицький І. С. Князь Єремія Вишневенький : роман / Іван Нечуй-Левицький. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 276 с.

Іван Семенович Нечуй-Левицький – український письменник, етнограф, фольклорист, педагог, провідними темами в якого є тема села, тема духовенства та тема інтелігенції. Історичний роман «Князь Єремія Вишневецький» описує український народ у часи визвольної боротьби. Головним героєм твору став князь Ярема (Єремія) Вишневецький – історична постать, зрадник православної віри і свого народу. Протягом усього сюжету автор намагається осмислити причини зради Єремії – нащадка славного українця Дмитра «Байди» Вишневецького, який поринає у воєнні походи, жорстокі розправи з повсталими людь­ми, продовжує жадібно прагнути влади. Але ця гонитва за владою і славою закінчилась для князя зовсім не так як він чекав, насильство над народом не залишилось безкарним.

 

 

 

Пирог Т. П. Біохімічні основи мікробного синтезу : підручник / Т. П. Пирог., Ю. М. Пенчук. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 258 с.

У підручнику наведено шляхи біосинтезу препаратів на основі біомаси мікроорганізмів, біогенез первинних метаболітів, детально розглядаються шляхи регуляції біосинтезу амінокислот та підходи до створення штамів-надсинтетиків цих мікробних метаболітів. Охарактеризовано шляхи біосинтезу вторинних метаболітів у мікроорганізмів та фізіологічні основи регуляції їх синтезу, а також дані про біосинтез продуктів бродіння та ферментів.

 

 

 

 

 

Процайло А. Тьма і проліски : роман / Андрій Процайло. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 320 с.

Оля прагнула довести всім, а найперше – батькові, що вона сильна й незалежна. Бунтівна юність у коледжі, волосся, пофарбоване в ядучий зелений колір, роман з викладачем фізкультури… Таза помилки молодості довелося заплатити чималу ціну. Нещасливі стосунки з одруженим чоловіком, безробіття, осудливі погляди знайомих та докори батьків, а попереду – сіре одноманітне життя у «клітці». Здавалося, все світло раптом поглинула тьма. Оля, жорстоко зраджена коханим, дізнається, що вагітна. Тепер, коли всередині неї пульсує маленьке життя, вона мусить почати все спочатку. І найголовніше – зустрітися з тим, хто чекав на неї все життя. Щоб знову відчути цей запаморочливий запах пролісків…

 

 

 

 

Собко Г. М. Психічне насильство : кримінологічні та кримінально-правові засади протидії: монографія. – Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2020. – 484 с.

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми кримінології та кримінального права України, яка мас міждисциплінарний характер аналізу складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем протидії психічному насильству в Україні. Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від теоретико-методологічних засад пізнання феномену «психічне насильство» до сучасної парадигми кримінально-правової охорони особи від зазначеного нефізичного впливу. Розкрито світоглядні філософсько-правові концепції та соціокультурні й юридико-психологічні аспекти усвідомлення змісту феномену психічного насильства. Досліджено складові кримінально-правової характеристики та види психічного насильства в системі кримінального права України. Проаналізовано кримінологічні аспекти характеристики та на основі узагальнення зарубіжного досвіду, обґрунтовано ключові напрями та заходи запобігання психічному насильству в Україні.

 

 

Стороженко О. П. Марко Проклятий. Скарб : повісті. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 184 с.

Олексій Петрович Стороженко (1805-1874) – український письменник, прозаїк і етнограф. Написав 14 творів російською мовою і 26 українською, якою володів досконало. Матеріал для повістей черпав переважно з особистих спостережень за життям народу, частково з народної словесності – казок, переказів та анекдотів, більшістю фантастичних або гумористичних. Перебував під сильним впливом дворянської романтичної літератури, ідеалізував взаємини між міщанином та кріпаком. Головний твір Стороженко, «Марко Проклятий», представляє суміш різнорідних переказів і повір їв в авторської переробці. Марко, проклятий матір’ю та батьком за страшні гріхи, мандрує по світу, тому що ані земля, ані небо не можуть прийняти його душу. Виправити ситуацію можуть добрі вчинки, які повинен зробити Марко, і тільки після цього тягар його совісті зможе бути очищеним. Набагато ближче до народних джерел стоїть повість «Скарб», в якому зображена щас­лива доля Павлуся Лежня, що протягом свого життя був ледачим і в той же час байдужим до всього.

 

 

 

Теньков С. О. Помилки в юридичних документах : попередження та уникнення. Коментар. Роз’яснення. Судова практика: наук.-практ. посіб. – Київ : Юрінком Інтер, 2020. – 256 с.

У книзі за матеріалами судової практики наводиться системний аналіз найбільш поширених і небезпечних помилок у юридичних документах (договори та документи, що оформлюють їх виконання, процесуальні судові документи, податкові та трудові). Крім розгляду самих помилок, автор пропонує найбільш оптимальні варіанти їх уникнення та попередження, розглядаються можливі альтернативні варіанти. Судові постанови та | рішення подаються у скороченому викладі.

 

 

 

 

Якобчук В. П. Економічна теорія : підручник / за заг. ред. В. П. Якобчук, Ходаківський Є. І., Литвинчук І. Л. [та ін.] – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 450 с.

Навчальний посібник на основі узагальнення фундаментальних теорій вітчизняної і світової економічної науки та практики господарювання висвітлює загальні основи соціально-економічного розвитку суспільства, теоретичні засади мікро та макроекономіки, закономірності функціонування сучасного світового господарства. Теоретичний матеріал органічно доповнюється навчальним тренінгом, тестами, завданнями, задачами, ілюструється схемами, таблицями, рисунками, графіками, що сприятиме інтенсифікації та покращенню результативності навчального процесу.