Шановні користувачі!

Вашій увазі представлені деякі книги, які надійшли до фонду бібліотеки у липні 2021 року.

Авраамов Павло Стратегія Го: Давня гра й сучасний бізнес, або Як перемогти в конкурентній боротьбі / пер. з рос. О. Кожушко. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. – 420 с.

Східна стратегічна гра ГО – найдавніша й найскладніша гра на планеті. Протягом тисячоліть вона була поєднана з політичною, військовою та бізнесовою елітами країн Сходу. Для досягнення перемоги Майстри гри застосовують перевірені часом стратегічні принципи й підходи, котрі допомагають приймати правильні рішення та діяти якомога ефективніше.

 

 

Бердан І.Ю., Москаленко А.В. Приватна юридична практика. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. – 184 с.

Перед Вами – книга, яка не має аналогів в Україні. Унікальний путівник по тому, як стати успішним, запитуваним і високооплачуваним фахівцем з правознавства на висококонкурентному ринку юридичних послуг XXI століття, працюючи у приватній юридичній практиці юристом або адвокатом індивідуально або у команді, у компанії від 2 до 100 осіб.

Автори діляться секретами професійного успіху, менеджменту, маркетингу, реклами, керівництва офісом, персоналом, бізнес-процесами та безпосередньо надання правничої допомоги та юридичних послуг у такий спосіб, щоб переважна більшість клієнтів були задоволені, з натхненням сплачували Ваші рахунки, рекомендували Вас друзям і самі поверталися до Вас з новими замовленнями.

 

 

 

Берко А.Ю., Верес О.М., Пасічник В.В. Системи баз даних та знань. Книга 1. Організація баз даних та знань, підручник. – Львів : «Магнолія-2006», 2021. – 440 с.

Підручник містить матеріал, необхідний для вивчення основних теоретичних засад, функціональних можливостей та практичного застосування сучасних систем і технологій баз даних, розроблення прикладних засобів та комп’ютерних інформаційних систем різного спрямування на іонові реляційних баз даних.

 

 

 

 

 

Берко А.Ю., Верес О.М., Пасічник В.В. Системи баз даних та знань. Книга 2. Системи управління базами даних та знань: навч. посібник. – Львів : «Магнолія-2006», 2021 – 584 с.

Навчальний посібник містить матеріал, необхідний для вивчення основних концепцій, функціональних можливостей та практичного застосування сучасних систем і технологій баз даних, розроблення прикладних засобів та комп’ютерних інформаційних систем різного спрямування на основі реляційних баз даних.

 

 

 

 

 

Гарсія Е. Ічіґо-ічіє. Японське мистецтво проживати незабутні моменти / Ектор Гарсія, Франсеск Міральєс; пер. з ісп. О. Ігнатової. – Xарків : Віват, 2020. – 160 с. : іл.

Ми маємо цінувати кожну мить за те, що вона нам дає. А якщо ми відпустимо і і, не насолодившись, то втратимо цю можливість назавжди. Започаткувавши світову тенденцію своєю першою розвідкою «Ікіґаї. Японські секрети довгого і щасливого життя», перекладеною 50 мовами, автори розкривають концепцію, що покликана змінити життя мільйонів читачів. Завдяки їм ви навчитеся цінувати унікальність моменту, інтегрувати в наше життя дзен, якого Стів Джобс навчився у свого японського наставника і який став запорукою його успіху, бути відкритим для творчості. Опануйте мистецтво ічіґо-ічіє та насолоджуйтеся кожною миттю щодня.

 

 

 

Гутьєрес Л. Англійска для дорослих. – Харків : Vivat 2021. – 333 с.

Існує два типи людей: перші легко опановують іноземні мови, а другим доводиться для цього попітніти… Але після того, як я спробувала все, довелося знайти спосіб, що допоміг би мені зберегти в голові все вивчене, зважаючи на мою жахливу пам’ять. Так виникла ідея малювати, щоб легше запам’ятати слова та граматичні конструкції. Згодом малюнків набралося на цілу книжку, а вивчення англійської стало справжнім задоволенням.

English Is Not Easy не містить банальних текстів – це дотепно ілюстрований, яскравий посібник із вивчення однієї з найпоширеніших мов у світі. Ця книжка привертає увагу різнобарв’ям сленгових слів та сміливим гумором. Гортаючи сторінки, ви будете дивуватися, сміятись або навіть заперечувати авторці, але саме завдяки цьому опанування мови перетвориться на справжнє задоволення. English Is Not Easy – це свіжий погляд на вивчення англійської як для початківців, так і для знавців та навіть носіїв мови.

 

Лейнванд Поп Стратегія, що працює / Пол Лейнванд, Чезаре Мейнарді у співавторстві з Артом Кляйнером ; пер. з англ. Я. Машико. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. – 256 с.

Усі компанії прагнуть бути великими, але не всі цього досягають. Причину цього Пол Лейвланд і Чезаре Мейнарді вбачають у розриві між стратегією та її реалізацією. Автори аналізують досвід кількох світових корпорацій, яким це вдалося, і виокремлюють кілька основних принципів їхньої діяльності. Крім цікавих і корисних історій про успіх передових компаній, автори пропонують читачеві дієві інструменти для дослідження власного потенціалу і досягнення схожого результату, а також наводять приклади необхідних компетенцій у різних галузях.

 

 

 

 

Михалевич І. Українська народна писанка – Харків 2019. – 79 с.

У давнину казали: коли даруєш писанку, то ніби вручаєш листівку з найтеплішими побажаннями… Адже у візерунках та химерних переплетіннях рисок, ліній і завитків закодовані послання на щастя, долю, любов і добробут. Утім писанка – це не лише вітальна листівка, а й споконвічне джерело мудрості українського народу. Традиція розписувати писанки передавалася із покоління в покоління. Процес розпису є сакральним дійством, під час якого необхідно думати про світле, хороше та приємне.

 

 

 

 

Сьомка С. В., Антонович Є. А. Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання : підручник. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2021. – 400 с.

У підручнику розглянуто теоретико-методологічні аспекти об’ємно-просторового формоутворення в дизайні архітектурного середовища, проаналізовано можливості застосування теоретичних основ дизайну на різних рівнях формоутворення штучного простору: інтер’єру, меблів та обладнання, висвітлено основні аспекти художнього моделювання меблів та обладнання й окреслено можливі перспективні напрями розвитку дизайну.

 

 

 

 

 

Сміт П. Просто діти / Патті Сміт ; пер. з англ. О. Гладкого – Xарків : Віват, 2019. – 320 с.: іл.

Середовище Нью-Йорка 1960-х років у мемуарах Патгі Сміт пост як галактика зірок різних барв і яскравості, об’єднаних прагненням нести у світ потужну енергію мистецтва. У центрі цієї галактики авторка з її творчими пошуками, епатажний фотограф та її друг Роберт Мепплторп і ті люди, з ким вона перетиналась на творчих дорогах між хмарочосів. Сторінки цієї книжки – наче фойє легендарного готел «Челсі», якому присвячено чимало ліричних епізодів.

 

 

 

 

 

Сорос Дж. На захист відкритого суспільства / Джордж Сорос; пер. з англ. I. Возняка. – Xарків : Віват, 2021. – 224 с.

У цій блискучій і натхненній книжці зібрано тексти, що раніше не були опубліковані. Автор порушує важливі питання сьогодення: небезпека, яку становлять для відкритого суспільства інструменти контролю, створені штучним інтелектом; причини трагедії Європейського Союзу; політика доброчинності; Центральноєвропейський університет як осередок академічної свободи; теорія рефлексивності фінансових ринків та її політичні наслідки. Свобода, демократія, верховенство закону, прав людини і соціальної справедливості, які декларує та дієво підгримує Джордж Сорос, трансформуються в заклик до боротьби за ідеали відкритого суспільства.

 

 

 

Юнгер Майлз Дж. Пікассо: живопис, що шокував світ / пер. з англ. О. Татаренко. – Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. – 448 с.

Книжка американського мистецтвознавця Майлза Юнгера – це розповідь про те, як невідомий юний художник із Барселони на ім’я Пабло Руїс став «тим самим Пікассо», найвпливовішим митцем XX століття. Його перші кроки в Парижі були позначені відчайдушною боротьбою, часто відчаєм і зневірою, але Пікассо пізніше згадував їх як найщасливіші в житті. Це історія художнього генія з особливим творчим даром, сповнена розчарувань та триумфів, відчаю, кохань та марень в атмосфері богемного Монмартра – осердя паризького авангарду, розпусти, анархізму та злочинності. Саме там за драматичних обставин народився один із великих шедеврів, що докорінно змінили шляхи сучасного мистецтва.