27 листопада 2022 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція д.і.н., доцента, професора кафедри історії України ОНУ імені І.І. Мечникова Олександра Музичка «Ніл Хасевич – художник-воїн великої УПА».

Ніл Хасевич (25 листопада 1905, с. Дюксин, нині Деражненська сільська громада, Рівненський район, Рівненська область — 4 березня 1952, с. Сухівці, Рівненський район тієї ж області) — український художник, графік, активний громадський і політичний діяч, член ОУН і УГВР. Лицар Срібного Хреста Заслуги та медалі «За боротьбу в особливо важких умовах».

Псевда: Бей-Зот, Левко, Рибалка, 333, Старий, Джміль.

Захід відбудеться у змішаному форматі – безпосередньо в бібліотеці та онлайн на платформі Zoom за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/73750887953?pwd=CSZzK2ERIc82XqLVjvIAQWZHDPpRY3.1

Код доступу: 2HG7Eg

Спільний проєкт КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» та відділу соціокультурної діяльности КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського».

Вхід вільний!