Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань.

 

Педагогічні науки:

Безпека життєдіяльності. 2017. №8

У номері всеукраїнського науково-популярного журналу розглянуто серпневих улюбленців українців, а саме кавуни, та що про них потрібно знати кожному. Також в підрозділі з основ здоров’я на вас чекає борщівник сибірський та наслідки і перша допомога у разі ураження при його дотиках в ясні сонячні дні до вашого шкірного покриву. Крім того, у журналі містяться рекомендаційні матеріали для ознайомлення дітей старшого дошкільного віку із пожежами.

Історія в школі

У щотижневому науково-методичному журналі містяться статті, присвячені Миколі Івановичу Костомарову – вченому, історику і громадському діячу; Українській революції 1917-1920 років очима В. К. Виниченка. Крім того, означена проблематика адміністративно-територіального устрою українських земель у складі Російської імперії.

 

 

Літературно- художні:

Київ. 2017. № 7-8

У журналі містяться спогади та фрагменти із книжки Василя Земляка, антологія канадської поезії Ленарда Коуена – поета, новеліста і виконавця власних пісень, модельний реаліхм Тараса Антиповича та публіцистика Войцеха Пестки – поета прозаїка, есеїста, перекладача.

 

Дивослово. 2017. № 7-8

У щомісячному науково-методичному журналі Міністерства освіти і науки України до вашої уваги пропонуються навчальні програми з української мови та літератури, в яких означений компетентісний потенціал предметів.

 

 

 

Суспільно-політичні науки:

Новое время. 2017. № 29

В журнале описаны улучшения столичного общественного пространства, реконструкции, уничтожение зарослей, открытие новых парков и прочее. Также в специальном приложении к журналу вас ожидают Нидерланды, семь городов и семь разных мнений, современное искусство, фестивали, сельское хозяйство будущего.

 

Новое время. 2017. № 30

В журнале рассмотрены причины, из-за которых Киев находится в рейтинге худших городов мира. Также в одной из рубрик журнала Амаду Кан, преподаватель французского языка из Мавритании, рассказывает о Киеве, как о городе, способном заполнить душевную пустоту и скуку по родине. Помимо этого, Анна Павленко расскажет вам, почему Мельбурн – это лучший город для жизни, гастрономический рай для гурманов и Мекка для ценителей искусства.

Новое время. 2017. № 31

В номере рассказывается о том, какой увидели Украину иностранцы-волонтеры и почему цены на автомобильный газ взлетели вверх, также академик Элла Либанова называет главные риски Украины и объясняет, как их избежать. Помимо этого пария Национальный корпус организовала в Украине сеть лагерей, в которых дети учатся воевать.

Новое время. 2017. № 32

В номере журнала подробная статья о том, как США закрыли генеральное консульство РФ в Сан- Франциско и российские торговые представительства в Вашингтоне и Нью-Йорке в ответ на требование Кремля сократить количество сотрудников американской дипмиссии в России. Также в номере раскрыта новая реформа образования, при которой будет предусмотрено 12-летнее школьное образование.

Фокус. 2017. № 36

В этом номере журнала можно ознакомиться с новостями Украины, узнать, какие вопросы и реформы были вынесены на рассмотрение в Верховной Раде, также в журнале подняты вопросы пенсионной реформы.

 

 

Наука і оборона. 2017. № 2

У щоквартальному науково-теоретичному журналі містяться статті, в яких освітлено реформування та розвиток Збройних Сил України, яким чином здійснюється оборонне планування. Крім того, освітлене стратегічне керівництво сектором безпеки та оборони України в умовах гібридної війни, та науково-методичні підходи до аналізу воєнно-технічних і техніко-економічних аспектів.

 

Український тиждень. 2017. № 36

Центральною темою свіжого випуску щотижневого видання виступає один із аспектів дипломатичного спілкування – зміст та система розробки і проголошення промов діячів політикуму, в тому числі до, під час та після виборчої компанії. Окрему журналістську розвідку присвячено перспективам гривні та її конкуренції на світовому валютному ринку. Розділ огляду світових новин наголошує на нестабільній геополітичній ситуації, пов’язаній із агресивною політикою РФ та загрозливим вектором впливу на стан загальносвітового військового потенціалу шляхом намагання використати ядерну зброю з боку Північної Кореї.

Гетьман. 2017. № 2

У вітчизняному громадсько-політичному, науково-популярному виданні означені такі аспекти життя українського народу, як засідання міжвідомчої робочої групи щодо розвитку інклюзивної освіти, День Європи в Україні, лікувальна справа у вольностях Війська Запорозького, яких змін прагнуть українці та що для цього можна зробити, знаковий для інформаційного простору Всеукраїнський фестиваль «Кобзар єднає Україну», що відбувався за участі телерадіопрограм на Черкащині.

 

Соціально-економічні:

Соціальний захист. 2017. № 5-6

У щомісячному інформаційному та науково-виробничому журналі освітлений законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування», який було винесено на повторний огляд парламенту, також означено, як уряд відрегулював питання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб студентів. Крім того, зазначено, яка має бути профілактика нещасних випадків на виробництві з метою поліпшення стану безпеки українців.

Вісник пенсійного фонду України. 2017. № 8

У якості основного матеріалу у випуску розглядаються аспекти та перспективи зовнішньої міграції громадян України в контексті скасування візового режиму поїздок до ЄС. Додатковою темою винесено умови, тривалість та порядок надання відпусток.

 

 

Економіка України. 2017. № 8

У журналі розглянуто аспекти етнонаціонального, цивілізаційного і глобального контекстів, а також соціально-економічних умов назрілих національно орієнтованих реформ в Україні. Зроблено акцент на їх життєво важливих імперативах, недооцінювання яких загрожує безповоротною периферізацією національної економіки і суспільства.

 

 

Зовнішня торгівля. 2017. № 3

У науковому журналі означені питання правового врегулювання державної допомоги суб’єктам господарювання. Крім того, виділені критерії, за якими індивідуальна заява може бути прийнята до Європейського суду з прав людини. Також проведено аналіз основних елементів сучасної системи місцевого накладання податків в Україні і пропозиції шляхів вдосконалення правового регулювання сучасного наповнення коштами бюджетів територіальних общин за допомогою удосконалення бюджетного механізму місцевих податків і зборів.

 

Природничі науки:

Екологічний вісник. 2017 ( травень-червень)

У науково-популярному екологічному журналі освітлені проблеми інтеграції екологічної політики – стратегічний пріоритет Всеукраїнської екологічної ліги. Також у журналі освітлене засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, найбільш важливим питанням, винесеним на порядок денний, стало питання шляхів розв’язання екологічних проблем Донбасу через наслідки воєнних дій; учасники «круглого столу» визначили першочергові заходи щодо відновлення території Донецької та Луганської областей.

Наука та наукознавство. 2017. № 2

У журналі означена діяльність Національної академії наук України у 2016 та основні завдання її подальшої роботи, також у статті Батурина Ю. М. розкрито роль науки в умовах соціально-економічної кризи; крім того, до статті прикріплено таблиці з типами обміну ресурсами та представлено фізичну модель науки у сучасному суспільстві.

 

Надзвичайна ситуація. 2017. № 2

У номері розглянуті нові будівельні норми, згідно вимогам кодексу цивільного захисту; крім того означені причини виникнення пожеж під час жнив та протипожежні заходи в період збирання врожаю. Також у журналі міститься стаття, що розкриває переваги нового піногенератора, удосконаленого пристрою, який скоро може з’явитись в арсеналі пожежно-рятувальних підрозділів.

 

Вокруг света. 2017. № 9

В ежемесячном номере журнала гостеприимная Грузия, а именно аджарский город Батуми, также вело- Нидерланды, там не только школьники и спортсмены разъезжают, крутя педали, но и бизнесмены в костюмах, девушки на высоких каблуках… Кроме того, традиции маори, татуировки, заменяющие паспорта, ритуальные танцы «хака» в торжественных случаях и не только это…

Офтальмологический журнал. 2017. № 4

В номере научно-практического журнала рассмотрены вопросы клинической офтальмологии, представлены прогнозы развития диабетической ренгенопатии на основе полиморфных локусов. Также представлены экспериментальные исследования и сравнительная оценка влияния гелей «офтокорд» и «актоенгин» на регенеративные процессы после механической травмы роговицы кролика.

 

Популярні:

Жінка. 2017. № 9

У щомісячному журналі цього разу осягнені питання стародруку та визначено, які вічні цінності перенеслись через роки до нас. Крім того, корисними будуть споглядання сторінок, присвячених стилю і затишку, на яких ви ознайомитесь із новими тенденціями сезону. Крім того, у журналі на вас чекає астропрогноз на вересень.

 

Неведомый мир. 2017. № 8

Новий випуск езотеричного журналу висвітлює питання безпеки в духовному світі, отримання задоволення від кохання, а також методи миттєвого сприйняття світу. Окремо розглянуто можливості само зцілення та боротьби зі стресом.