Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань:

 

Економічні науки

Фінанси України. 2017. № 11.

У розділі «Фінансово-економічного регулювання» Ви маєте змогу прочитати статтю про інвестиційне забезпечення неоіндустріалізації України, а в розділі «Податкова політика» вміщено статтю з приводу смарт-промисловості і податків: точки дотику, в розділі «Монетарна політика» Ви знайдете статтю про монетарне золото як складову міжнародних резервів.

 

Фінансовий контроль. 2017. № 11.

У журналі містяться: звіт про діяльність Держаудитслужби України за 9 місяців 2017 року; матеріали ревізії посадових осіб ПАТ «НСТУ», котрі були відповідальні за організацію та проведення пісенного конкурсу «Євробачення–2017»; стаття про «творчий» підхід замовників до розгляду тендерних пропозицій учасників публічних закупівель; про контроль місцевих бюджетів; про оцінку ефективності використання бюджетних коштів та контроль за дотриманням бюджетного законодавства; продовжується розповідь про досвід публічних закупівель в Італії.

Економіка та держава. 2017. № 10.

У щомісячному фаховому журналі публікуються статті на різні теми у економічній галузі, як в Україні, так і за кордоном.

 

 

 

Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2017. № 5.

 

У номері наукового журналу розглянуті правові засади захисту прав споживачів у сфері електронної торгівлі. Визначено , що проблеми захисту прав споживачі обумовлені динамізмом суспільних відносин з використанням цифрових технологій , недосконалим правовим регулюванням та відсутністю дієвих механізмів реалізації споживачами своїх прав в умовах незбалансованості рахування публічних та приватних інтересів у зазначеній сфері.

Людина і праця. 2017. № 9-10.

У щомісячному журналі з питань захисту соціально-економічних інтересів України розглядаються сучасні питання соціальної політики, ринку праці, міжнародного співробітництва. Більша частина журналу присвячена коментарям та консультаціям по актуальним питанням у соціальній сфері.

 

Соціальний захист. 2017. № 9-10.

У журналі надані матеріали про пенсійну реформу, медичну реформу, реформу ринку праці та  план заходів з активізації реформи децентралізації.

 

 

Демографія та соціальна економіка. 2017. № 2.

В рубриці «Демографічні процеси» міститься оцінка демографічних втрат кримськотатарського народу внаслідок депортації 1944 року, оцінка безповоротних демографічних втрат, спричинених смертністю в результаті транспортних нещасних випадків в Україні. Рубрика «Соціально-економічний розвиток та праця» містить в собі статті про розвиток професійно-технічної освіти в умовах децентралізації системи управління в Україні та продуктивність наукової діяльності та її вплив на економіку України. У рубриці «Дослідження молодих вчених» представлені роботи молодих дослідників, які роблять перші спроби наукових дослідженнях.

 

Політичні науки

Зовнішні справи. 2017. № 11.

В розділі «Політика» Ви прочитаєте про Угорську революцію 1956 року та її відгомін в Україні, у розділі «Дослідження» Ви прочитаєте про акцію «Вісла» в інформаційній діяльності американських лемків: дипломатичний аспект, а в розділі «100-річчя української дипломатії» Ви матимете змогу почитати статтю ро шлях української дипломатії, який тривав 100 років.

Військо України. 2017. № 11.

У цьому номері Ви дізнаєтесь про блакитнооку десантницю, яка перевелась на заочне відділення у виші та пішла на контрактну службу у десантні війська; онука члена ОУН – Віталія Дідика, який пішов на війну з окупантом, а також дізнаєтесь хто придумав KaSPer і «Саурон».

 

Надзвичайна ситуація+. 2017. № 5.

В цьому випуску Ви дізнаєтесь як спланувати заздалегідь евакуацію з будинку, вимоги пожежної безпеки до навчальних закладів та як поводитись безпечно у громадських місцях.

 

 

Новое время. 2017. № 44.

В цьому випуску Ви маєте змогу прочитати про користь спорту, людину з характером – Ахтема Сеїтаблаєва та світові бестселлери 2017 року.

 

 

 

Природничі науки

Мікробіологія і біотехнологія. 2017. № 3

Новий номер журналу , розкриває для читача вплив антибіотиків на біоплівки штамів з різним рівнем вмісту циклічного дигуанозинмонофосфату. Дане дослідження було засноване на методах тестування  і культивування у пробірках, у результаті були визначені мінімальні інгібувальні концентрації ципрофлоксацину і стрептоміцину були однаковими для усіх штампів Р.

 

Загадки природы и Вселенной. 2017. № 10.

В цьому номері на Вас чекає розкрита таємниця гибелі Стародавнього Єгипту, Новини планети, Мізинська стоянка, Конотопська битва та багато цікавої інформації.

 

 

Неведомый мир. 2017. № 11.

В цьому випуску Ви прочитаєте про закони управління собою, реакцію організму на голод, причини хвороби та самосцілення.

 

 

 

Безпека життєдіяльності. 2017. № 11.

В цьому номері Ви прочитаєте про вплив куріння на організм людини, знайдете добірку віршованого матеріалу до уроків основ здоров’я в початкових класах, дізнаєтесь як захистити довкілля від пожеж і які продукти харчування є найдорожчими для планети.

 

 

 

Туризм

Міжнародний Туризм. 2017. № 6.

У цьому номері Ви дізнаєтесь про те, як святкують Новий рік народи світу, 10 найкращих місць світу для зустрічі Китайського Нового року, дива Півдня Таїланду та безкінечні схили Циллерталя.

 

 

Мир туризма. 2017. № 5.

В цьому номері Ви маєте змогу прочитати про гірськолижні курорти в Європі, дізнатись багато цікавих речей про Ірландію, Тибет та побудову, яка нагадує Гоґвортс.

 

 

Український туризм. 2017. № 6.

У цьому номері Ви прочитаєте про курс зростання української авіації, потяг за ціною літака, що зміниться в безвізових Еміратах.

 

 

 

Журнали гуманітарного напрямку

Вища школа. 2017. № 9.

Основна тема номеру журналу це дискусія на тему «Де професорам ведеться найкраще: скільки платять викладачам»; стаття про досвід Німеччини у забезпеченні якості освіти; стаття про нову вітчизняну парадигму освіти, котра формується на межі off-line-освіти як системи й on-line-освіти як мережі; запропоновано авторський підхід у викладанні історії економіки, модерні можливості використання візуального методу.

 

Вісник Національної академії наук України. 2017. № 11.

У журналі опубліковані матеріали наукових доповідей на засіданнях Президії НАН України, статті та огляди про стан науки в Україні, про українське суспільство на шляху консолідації. У рубриці «Наукова спадщина» розповідається про видатного математика, просвітителя та організатора науки академіка Д. М. Синцова (до 150-річчя від дня народження) та про математика світової слави, одного з творців сучасного функціонального аналізу Стефана Банаха (до 125-річчя від дня народження).

Наука та інновації. 2017. №5

У номері журналу представлені результати роботи бібліометричного аналізу наукових публікацій, написаних у співавторстві вченими українських та російських установ у період 2007- 2016рр. відповідно до інформації реферативної бази даних Scopus. Результати дослідження свідчать, що українські та російські вчені не відмовлялись від спільної часті у великих міжнародних наукових проектах. Окрім того розглянуті, основні етапи виконання інноваційного проекту, направленого на створення

Нумізматика і фалеристика. 2017. № 4.

Журнал для колекціонерів, в якому можна знайти зображення нових монет України та світу. Багато статей з історії нумізматики, фалеристики та сфрагістики. У цьому номері журналу можливо прочитати про продукцію Монетного двору НБУ до 25-річчя незалежної України; про медальне мистецтво у творчості скульптора Василя Гурмака; про маленькі жетони з профілем Льва Троцького, які давно відомі серед колекціонерів; статтю про історію колоніальної експансії Росії, яка відтворена в нагородній медалі та інші цікаві статті.

Журналіст України. 2017. № 11.

У журналі проаналізовано хід реформування регіональних ЗМІ у 2017 році. У рубриці «Життя спочатку» розповідається про журналістів, які покинули окуповану територію Криму та Донбасу, та продовжують журналістську справу на українській території; стаття про журналіста Павла Куща з Донецька, який написав дитячу гумористичну книжку «Чотири нявкісти і ВІН»; у статті «Знімаю те, що інші не знімають, і не знімаю того, що знімають інші» розповідається про фотографа Олеся Кромпляса, який на сьогодні залишається одним із небагатьох, хто постійно знімає в АТО; у рубриці «Майстер-клас» розповідається про семінар, на якому розглядалися питання де і як шукати цікаві теми для місцевої газети; публікується досвід роботи районних газет із різних областей України.

Пам’ятки України: історія та культура. 2017. № 9.

У науково-популярному журналі про національну спадщину розповідається про замок в Скала-Подільську , що на Тернопільщині; декілька статей про патріарха вітчизняного музейництва, Героя України Бориса Возницького; продовжується першодрук нових розділів рукопису майбутньої книги Володимира Білінського «Відродження століть».

 

Жінка. 2017. № 11.

У журналі зазначені основні аспекти потрібності спорту в житті кожної жінки , на прикладі відомих українських актрис та ведучих , адже кому як не актрисам і телевізійним ведучим , відома найкраща тактика утримання форми. Також у журналі розмістилися 5 принципів правильного харчування, які допоможуть кожній жінці у повсякденному житті і не вимагатимуть великих витрат.

 

Жінка. 2017. № 12.

В цьому випуску на Вас чекає: інтерв’ю з переможницею шоу «Мастер Шеф−2» − Єлизаветою Глінською та знайдете її фірмові рецепти, програма здоров’я на прийдешній рік, історія про безхатченка, якому вдалося вибратись зі злиднів життя.

 

 

Личности. 2017. № 12.

На сторінках цього номеру журналу ви знайдете історії життя Анни Павлової, Марії Малібран, Валерія Лобановського, Миколи Вавилова, Симона Боливара та Петра Чаадаєва.

 

 

Київ. 2017. № 9 -10.

У журналі письменників України розмістилися твори прози, поезії , публіцистики ,та огляди мистецтва наших сучасних творців і не тільки. Беручи до рук журнал, рекомендуємо звернути увагу на оповідання Володимира Діброви та Любові Гайжевської , які  є авторами багатьох книжок та крім того є працівниками освіти і культури. Також на сторінках журналу розміщені поетичні твори багатьох українських поетів, які нікого не залишать байдужими.

 

Запитуйте журнали у відділі періодичних видань!