Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань:

 

Соціально-економічні

Соціологія: теорія, методи, маркетинг. 2017. № 4

У свіжому номері Ви дізнаєтесь про головні тенденції та перспективи розвитку соціології, пересічну людину на культурному роздоріжжі, моделі життя та критерії ефективності життєвих стратегій.

 

 

Соціальний захист. 2017. № 11-12

На сторінках цього випуску Ви прочитаєте про законопроект, ухвалений урядом, що вдосконалює захист прав дітей, про те, як працювати з дітьми, які мають інвалідність та багато іншої цікавої інформації.

 

 

Вісник пенсійного фонду України. 2017. № 12

У цьому випуску Ви знайдете підсумки діяльності Фонду щодо впровадження пенсійної реформи, інформацію про судову реформу, зміни у законодавстві щодо звільнення деяких категорій платників від сплати ЄСВ та основні демографічні тренди в Україні та їхній вплив на пенсійну систему.

 

Людина і праця. 2017. № 11-12

У цьому випуску Ви почитаєте з приводу розробки законопроекту про осучаснення пенсій військовим, стипендіальне та соціальне забезпечення студентів, підстави для матеріальної відповідальності працівника.

 

 

Економіка України. 2017. № 11

У свіжому випуску Ви прочитаєте про деіндустралізацію та її детермінанти у світі та в Україні; проблеми розвитку електронної комерції в Україні та оцінку рівня розвитку національного людського капіталу в Україні.

 

 

Економіка і регіон. 2017. № 2

У цьому свіжому номері Ви знайдете статті з приводу розвитку продуктивних сил і регіональної економіки, економічної безпеки держави та суб’єктів господарювання, економіки та управління національним господарством, економіки та управління підприємствами та грошей і фінансів з кредитами.

 

Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2017. № 6

У новому випуску Ви знайдете нові погляди сучасних науковців на міжнародну економіку і торгівлю, фінанси, оподаткування, аудит та вищу освіту.

 

 

 

Літературно-художні

Дивослово. 2017. № 12

У свіжому випуску Ви знайдете використання методики «Щоденні 5» для формування ключових компетентностей на уроках літератури; план-конспект уроку позакласного читання за повістю Андрія Чайковського «За сестрою»; статтю про вживання та правопис новітніх запозичень.

 

Слово і час. 2017. № 11

В цьому номері Ви ознайомитесь з новими дослідженнями з Шевченкознавства, свіжими поглядами на сучасну українську літературу та порівняння творів Франка з іншими письменниками.

 

 

Київ. 2017. № 11–12

У свіжому випуску «Києва» у Вас буде змога почитати роман В. Гужва «Портрет», повість Лесі Степовички «вікінги на берегах Дніпра», поезію Тетяни Винник, Олександра Гордона, Дмитра Семчишина та ознайомитись з публіцистичними та критичними працями сучасних науковців.

 

Дзвін. 2017. № 11

У цьому номері Ви маєте змогу прочитати не тільки свіжі вірші від сучасних письменників України, а і почитати прозові твори й критичні праці провідних літературознавців.

 

 

 

Суспільно-політичні

Український історичний журнал. 2017. № 5

В новому випуску Ви дізнаєтесь про англійські газети про Україну на початку московсько-польської війни в 1654 році, знайдете статистику жертв Голодомору та багато інших історичних праць сучасних науковців.

 

 

Військо України. 2017. № 12

В останньому випуску 2017-го року Ви прочитаєте про дівчину-снайпера «Рижий  ангел», а у рубриці «Війна зблизька» знайдете розповідь про лікаря з Чернігівщини, в рубриці «Життя після війни» дізнаєтесь як ветеран АТО Олександр відкрив свою власну справу – виготовлення наборів для чищення зброї.

 

Зовнішні справи. 2017.№ 12

У цьому номері Ви знайдете статтю міністра закордонних справ України з приводу заснування української дипломатичної служби, почитаєте про основні риси моделі дипломатичної служби Української державності 1917 – 1923 років, формування традицій Української консульської служби 1917 – 1923 років, консульство Польщі в Одесі та його архів.

 

Науково-популярні та освітні

Наука та інновації. 2017. № 6

В 6-му номері цього журналу Ви дізнаєтесь про останні науково-технічні інноваційні проекти Національної академії наук України.

 

 

Вісник Національної академії наук України. 2017. № 12

В цьому випуску Ви прочитаєте про економіко-правові ризики та можливості реалізації Угоди про асоціацію з ЄС, дізнаєтесь для чого потрібні циркадні ритми, або як змінити хід «біологічного годинника».

 

 

Вища школа. 2017. № 11

У свіжому номері журналу «Вища  школа» Ви маєте змогу дізнатись про візуальну грамотність як протидію «слайдовому мотлоху», знайдете застосування методів інтерактивного навчання для формування методологічних знань і вмінь майбутніх учителів математики, а також почитаєте про сіверські орнаменти у різьбленому дереві Ігоря Білевича.

 

Вища освіта України. 2017. № 4

У цьому номері ви дізнаєтесь про когнітивні технології у вищій освіті, особливості реалізації освітньої політики щодо переміщених університетів України, стан проблеми та перспективи навчання іноземних студентів в Україні, роль студенства в сучасних системах забезпечення якості вищої освіти європейських країн.

 

Педагогіка і психологія. 2017. № 4

В цьому номері Ви дізнаєтесь про соціокультурні тенденції в сучасному молодіжному середовищі, художні цінності сучасних дітей.

 

 

 

Журналіст України. 2017. № 12

В цьому випуску Ви дізнаєтесь як журналістка Марина Корупцева працювала під тиском в окупованому місті Дзержинськ (нині Торецьк) та знайдете інші цікаві статті зі світу журналістики.

 

 

Філософська думка. 2017. № 5

В останньому номері Ви маєте можливість прочитати статтю «Європа: політика, право, демократія»; дізнаєтесь про соціальні контексти особистісної ідентичності, дві феноменології та дві французькі традиції екзистенційної філософії, а також знайдете критику та переосмислення філософії символічних форм Ернста Касирера як шлях до реанімації гуманізму.

 

Надзвичайна ситуація+. 2017. № 6

У новому випуску Ви прочитаєте про досвід створення системи 112 в Україні, правила поводження з вибухонебезпечними предметами, дотримання вимог безпеки праці – необхідні умови сучасного будівництва, високомобільну лабораторію екологічного моніторингу.

 

Народна творчість та етнологія. 2017. № 5

В новому випуску Ви прочитаєте про посуд та домашнє начиння греків Приазов’я, особливості традиційного народного вбрання лемків Закарпаття (ХІХ – перша половина ХХ століття) та думку сучасного науковця з приводу етнічного чиннику в освітньо-культурній політиці України та Угорщини.

 

Мир туризма. 2017. №6

В цьому випуску Ви дізнаєтесь про найкращі карнавали світу, різдвяну кухню, фестивалі Африки та куди можна поїхати в новому 2018 році.

 

 

Український туризм. 2017. № 7

В свіжому випуску Ви прочитаєте про українську e-visa, яку слід очікувати в першому кварталі 2018 року. Дізнаєтесь, що Румунія відкривається для України та що таке фам-туризм.

 

 

Безпека життєдіяльності. 2017. № 12

В свіжому випуску Ви прочитаєте про насилля в сім’ї , як боротись із суїцидом, про взаємодію педагогів і батьків та знайдете багато інших статтей, що торкаються безпеки життєдіяльності.

 

 

Загадки природы и вселенной. 2017. № 11-12

В новому випуску ви прочитаєте про космічну діяльність України, таємницю життя і зникнення неандертальців, секрет будівництва піраміди Хеопса.

 

 

Неведомый мир. 2017. №12

В цьому випуску Ви дізнаєтесь про прийоми маніпуляції, закони управління собою та самозцілення.

 

 

 

Країна знань. 2017. № 9-10

У цьому журналі для юнацтва підлітки знайдуть цікаві статті з математики, фізики, історії науки, астрономії, хімії, біології, географії, історії техніки, а також почитати про проблеми своїх ровесників у рубриці «Питання до психолога».