Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань:

Природничі журнали

Вісник Одеського державного екологічного університету. 2016. Вип. 20

В цьому випуску Ви знайдете різноманітні статті, пов’язані із охороною навколишнього середовища, менеджментом та економікою природокористування, метеорологією, кліматологією, агрометеорологією, гідрологією суші, гідроекологією, океанологією та морським природокористуванням.

Офтальмологический журнал. 2016. № 5

У нових випусках журналу для офтальмологів на Вас чекають цікаві статті провідних спеціалістів зі сфери офтальмології.

Дослідження в математиці і механіці. 2016. № 2

В цьому номері Ви маєте змогу прочитати про квазіареальну нескінченно малу деформацію катеноїда, нелокальну обернену задачу для параболічного рівняння з сильним степеневим виродженням та інші цікаві статті не тільки молодих дослідників, а і видатних одеських науковців.

Інтегративна антропологія. 2017. № 2

В новому випуску медико-філософського журналу Ви дізнаєтесь про методологію інтегративних процесів, репродукцію, патологічні стани і сучасні технології, за допомогою яких можна вилікувати людей.

Економічні журнали

Економіка України. 2017. № 12

У новому номері Ви дізнаєтесь про глобалізацію і деіндустріалізацію, розвиток інституційних засад взаємодії фіскальної та монетарної політики України, роль масових відкритих онлайн-курсів у сучасному «освітньому ландшафті».

Економіка і держава. 2017. № 12

В цьому номері Ви прочитаєте про ринкові перетворення в Україні та їх соціально-економічні наслідки, сутнісні домінанти бюджетного дефіциту, світові тенденції ринку безалкогольних напоїв, результативність управління публічним сектором в умовах нестабільності.

Фінанси України. 2017. № 12

В цьому номері ви маєте змогу прочитати наукову дискусію з приводу концептуальних підходів до визначення державної послуги в законодавстві України, дізнаєтесь про методичні підходи до вимірювання досліджень і розробок згідно з міжнародними стандартами, моделі фінансування вищої освіти в Європі та світі.

Суспільно-політичні журнали

Пам’ятки України. 2017. № 10-12

У цьому примірнику історичного журналу Ви дізнаєтесь про духовне середовище Львова, знайдете інтерв’ю директора Інституту народознавства НАН України академіка Степана Павлюка та багато інших цікавих статей.

Український історичний журнал. 2017. № 6

У новому випуску журналу Ви дізнаєтесь про революцію 1017 – 1921 рр. у різних форматах, сучасний дискурс Другої світової війни крізь призму публікацій «українського історичного журналу» та багато інших статей, пов’язаних з історією України.

Вісник Центральної виборчої комісії. 2017. № 36

У свіжому номері цього журналу Ви маєте змогу прочитати  про виборчу систему Литовської республіки, удосконалення електорально-правової просвіти молоді, професіоналізацію організаторів виборів та багато інших новин, пов’язаних з виборчою комісією.

Освітні журнали

Українська родина. 2017. № 7-8

В новому номері журналу Ви прочитаєте про коло, що творить Божу силу, Карпатський топірець та знайдете багато іншої цікавої інформації з приводу української національної культури.

Вища школа. 2017. № 12

У новому примірнику Ви прочитаєте  про інтегральні засади функціонування споживчої кооперації та кооперативної освіти, мотивацію до навчання у професійній школі, використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладацькій діяльності та онтологічні проблеми науково-педагогічного пізнання в сучасному світі.

Філософські журнали

Філософська думка. 2017. № 6

У свіжому випуску, тема якого «Філософська періодика», ви знайдете статті провідних філософів, пов’язані з філософською періодикою Європи.

Лига Культуры. 2016. №8

У даному журналі Ви прочитаєте купу статей на різноманітні теми, що турбують будь-кого з таких розділів: Наука, Особистість і час, Мистецтво, Виховання, Кооперація і промисловість, Охорона і безпека, Землеустрій та будівництво.

Літературно-художні журнали

Слово і час. 2017. №12

В новому випуску Ви знайдете науково теоретичні статті провідних науковців-літераторів, що досліджують не тільки сучасні твори, а і шедеври провідних класиків української літератури.

Дзвін. 2017. № 12

У свіжому «Дзвоні» Ви знайдете нові твори сучасних письменників, що є членами Національної спілки письменників України.

Радуга. 2017. № 11-12

В цьому журналі Ви маєте змогу прочитати нові твори сучасних письменників та думки провідних громадських діячів.

Дніпро. 2017. № 1-12

В даному літературно-художньому журналі Ви маєте змогу прочитати нові твори сучасних талановитих письменників України, а саме: Надії Семени, Наталі Данилюк, Костянтина Мордатенко та багато інших.