Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань:

 

Вісник Національної академії наук України. 2017. №2.

Вісник містить у собі матеріали прес-конференції про світову гібридну війну; офіційні матеріали з засідань, стенограми доповідей Президії НАН України; статті та огляди щодо використання космічних знімків NPP/VIIRS у нічний час, а також прогнозування тривалої міцності процесів повзучості жароміцних матеріалів, сучасний стан та перспективи розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні.

 

 

Наука і суспільство. 2017. №1-2.

У номері можна знайти інформацію про духовний світ українців, а також дізнатися про проблеми філософії релігії і сучасність, про науковців-ювілярів, а також календар свят (січень-лютий).

 

 

 

 

Фінанси України. 2017. №2.

У журналі міститься інформація про ринок фінансових послуг, фінансово-економічне регулювання , а саме визначення вартості освітніх послуг.

 

 

 

 

Пам’ятки України. 2017. №2.

Журнал містить роздуми про великих українців, статті про українські традиції, у номері розповідається про українського письменника і дослідника Володимира Білінського, та його книгу «Країна Моксель, або Московія»; розповідь про архітектурний ансамбль Підгорецького замку, побудованого у І половині XVII ст. на Львівщині.

 

 

Військо України. 2017. №2.

У цьому номеру журналу Міністерства оборони України йдеться про військовослужбовців 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти, які у березні 2014 року відмовилися перейти на бік Росії; про волонтерів, медиків з зони АТО; стаття про Чернігівський Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України; про перспективи в українсько-латвійських відносинах; у рубриці «кіберфронт» стаття про інформаційну війну.

 

Журналіст України. 2017. №3.

Журнал містить статті про роботу редакцій газет; редакторів, журналістів, фотокореспондентів; юридичні консультації для фахівців у галузі журналістики; досвід роботи львівських ЗМІ з патрульною поліцією, а також інформацію про міжнародну співпрацю у цій галузі.

 

 

 

Початкова школа і сучасність. 2017. №2.

Журнал складається із методичних рекомендацій, щодо використання опису  як засобу формування монологічного мовлення першокласників, а також рекомендацій щодо застосування комп’ютерних тренажерів та сценарії до заходу дня Великодня.

 

 

 

Всесвітня література та культура. 2017. №2.

Журнал містить методичні рекомендації щодо проведення уроків всесвітньої літератури , а саме уроку вивчення роману Л. Толстого «Анна Кареніна», також  сценарій до заходу до дня народження Лесі Українки, а також сценарій для проведення конкурсу «Міс  Література».

 

 

 

Вивчаємо українську мову та літературу. 2017. №7-8.

У номері ви знайдете методичні рекомендації щодо патріотичного виховання в процесі вивчення української літератури, конспекти до уроків, сценарій до заходу присвяченого пам’яті наймолодшого народного героя України Степана Чубенка.

 

 

 

Дивослово. 2017. №3.

У номері : українська літературна освіта з погляду вічності й у контексті сьогодення, а також рекомендації формування самоосвітньої компетентності на уроках мови та літератури.

 

 

 

Безпека життєдіяльності. 2017. №3.

Номер містить поради щодо дій при пожежній небезпеці, методичні рекомендації вчителю предмету «Захист Вітчизни» , поради до вдосконалення педагогічної майстерності.

 

 

 

 

Запитуйте журнали у відділі періодичних видань!