31 травня 2022 року о 16.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться музично-поетичний концерт за участі гурту «Друже Музико» і поетки Злати-Зоряни Паламарчук, запрошена гостя – засновниця українського розмовного клубу в Одесі Тетяна Хамрай.

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» працює на декількох фронтах: дипломатичному, волонтерському, інформаційному, а також на ще одному не менш важливому – культурному.

ГО «Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» започатковує серію культурних заходів в різних містах України, щоб сприяти укріпленню духу серед українців, додати оптимізму вимушено переселених і тих, хто втратив найдорожчих.

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» вирушить в різні міста, містечка, селища України, заручившись підтримкою українських митців, поетів, істориків, відомих діячів, природозахисників, з цікавою культурною програмою. Кожен захід матиме також благодійну ціль.

Старт – з Одеси!

‼ Відвідувачі заходу зможуть приєднатися до збору коштів для 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, а саме: на ноутбуки для нових підрозділів.

ℹ У бібліотеці є підвальне приміщення на випадок повітряної тривоги.

Українці – нація невтомних борців, віримо, що крок за кроком, справа за справою ми наближаємо перемогу в цій страшній, несправедливій, жорстокій війні, яку росія розпочала не лише проти України, а проти всього цивілізованого світу.

Організатор – ГО «Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С».