До Дня Святого Миколая від дітей, які перебувають у складі сімей на обліку КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» підготовлено онлайн-галерею дитячих малюнків «Миколай-Миколай, ти до нас завітай».

Напередодні Святого Миколая співробітники Приморського терцентру запропонували дітям підготувати малюнки, заспівати пісень, продекламувати віршики.

Зрозуміло, що ми отримали і малюнки, і відео з піснями й віршиками. Відверто пораділи, що в багатодітних родинах всупереч тому, що завжди обмаль часу, батьки знаходять час і бажання для творчості у сімейному колі.

Гарні малюнки від дітей сім’ї Зечу: Микита, 02.07.2009 р.н.; Соломон, 10.06.2012 р.н.; Єфім, 10.04.2014р.н.; Емілія, 25.01.2015р.н.

З сім’ї Аль-Дарвіш хлопчик Ахмет, 03.06.2014 р.н., надав не тільки малюнок «Ялинка», а ще й відео, де він декламує віршик «Через гори, через ліс Дід Мороз ялинку ніс…».

А ще є малюнки «Снігуронька» й «Зима» від Ксенія Ярмолюк, 09.10.2005р.н.

Тепло і приємно на душі у передчутті свят. Кожний дорослий згадує себе маленьким. Ті чудові очікування свята, подарунків, а також затишної, запашної й прибраної домівки, які гріють нас впродовж всього життя у спогадах. Саме вони надають сили й наснаги берегти традицію і нести її на радість вже своїм дітям та онукам.

Все діти отримають до Дня Святого Миколая подарунки, які підготували співробітники в рамках акції «Службовці – дітям». 

Записала Марія Фетісова.