27 березня 2024 року, в Міжнародний день театру, о 13.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (читальна зала, 2-й поверх) відбудеться прем’єра унікальної книги «Моє театральне і моє особисте життя» Поліни Нятко.

Авторка – видатна українська акторка театру і кіно, режисерка – народна артистка України, лавреатка Державних премій Поліна Мусіївна Нятко-Табачникова (1900-1994).

Багато визначних подій творчого та особистого життя славетної Поліни Нятко пов’язано з Одесою.

Враженнями від книги та зустрічей з легендою театру і кіно XX століття, культовим голосом українського радіо, педагогом зі сценічної мови  поділяться з гостями Театральної вітальні:

• театрознавиця Любов Федченко,
  • краєзнавець Антон Гриськов,
  • актриса Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька, заслужена артистка України Галина Кобзар-Слободюк.

Гортаймо сторінки століття становлення і розвитку українського театру і кінематографу разом!