23 лютого 2020 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться перформанс Арт-майстерні «Пульс міста» на тему «Містки поколінь».

Як живуть люди старшого покоління? Дискримінація літніх як реальність. Що турбує пенсіонерів сьогодні? Як вони взаємодіють з іншими поколіннями? Як знайти взаєморозуміння? Як продовжувати жити наповненим, цікавим життям? Довголіття – це благо чи біль?

Відповіді на ці питання ми будемо шукати під час перформансу Арт-майстерні «Пульс міста».

Тема перформансу: Бабусі, дідусі, онуки – взаємозв’язок поколінь. Пам’ять про минуле і плани на майбутнє.

Мета: Підтримка людей похилого віку, допомога їм в поліпшенні якості життя, створення містка між поколіннями.

Як це буде проходити:

Глядачі побачать форум-театр, під час якого актори покажуть декілька сцен, присвячених темам гноблення, несправедливості, з якими часто стикаються люди похилого віку. Присутнім буде надана можливість запропонувати альтернативи взаємодії з соціальним середовищем, які можуть зменшити, запобігти складним обставинам, які відчувають пенсіонери в повсякденності, розглянути людську сторону тих, кого ми називаємо «гнобителями».

Учасники перформансу зможуть замислитися і знайти інші шляхи досягнення бажаних цілей, можливості для активного, творчого, свідомого життя на пенсії.

Це буде не історія однієї людини, а збірний образ з історій багатьох людей, і тому сюжет буде знайомий мешканцям міста.

Після форум-театру актори запропонують глядачам поділитися особистими історіями і зіграють їх в форматі плейбек-театру.

На завершення учасники Арт-майстерні і глядачі отримають можливість обмінятися враженнями, результатами, новими ідеями.

Запрошуємо до участі:

• людей старшого покоління, які бажають навчатися, розвиватися, радіти життю;
  • суспільні, державних організацій і всіх хто з ними працює;
  • всіх, кому цікава тема активного довголіття;
  • волонтерів, яким цікава тема роботи з літніми людьми.

Щоб взяти участь у перформансі, будь ласка, заповніть онлайн-форму реєстрації: https://bitly.su/0KbaF

Телефон для довідок: 0672742118

Про проект:

Арт-майстерня «Пульс міста» – соціально-культурний проект, діяльність якого спрямована на підтримку соціальних трансформацій і поліпшення мікроклімату спілкування в місті за допомогою сучасного театру і соціально залученого мистецтва.

Проект Арт-майстерні «Пульс міста» співфінансується Forum Civil Peace Service – Ukraine і спільно здійснюється АРТ-Плейбек Інклюзивне Театральне Об’єднання, програмним офісом Forum Civil Peace Service – Ukraine / Форум цивільної служби світу та Caritas Odesa UGCC.

Проект реалізується за підтримки forumZFD. ForumZFD підтримує людей, які хочуть миру, перебуваючи в умовах насильницьких конфліктів. Організація була заснована в 1996 році миротворчими і правозахисними групами, які виступали за мирне врегулювання Балканського конфлікту і захист прав людини. З того часу представники forumZFD продовжують допомагати долати наслідки військових дій і насильства. Організація працює спільно з фахівцями в галузі миротворчої діяльності в Німеччині і в десятках інших країн Європи, Близького Сходу і Південно-Східної Азії.