Пенсіонери Приморського району запустили марафон до 300-річчя українського філософа-мандрівника Григорія Сковороди. Прийшли своєчасно до висновку, що починати треба з дітей. Отже, так з’явилися Сковородинки для рідної дитинки.

Сковородинка: Хто переможе сковорідка чи пательня?

Чому зникла пательня й з’явилася сковорідка? Ніхто не дасть правильну відповідь. Вдома в доброї гадзині безліч цього виду посуду – для млинців, картоплі, м’ясних виробів. Сьогодні можна почути від спеціалістів здорового способу життя – викидаємо на сміття сковорідку! Від неї канцерогени. От й ми викидаємо кальку сковорідку, користуємося пательнею.

Сковородинка: Про сакви. В Григорія Сковороди є автентичне слова «сакви» – пов’язані поміж собою торби через плече, з якими мандрівник вирушає в путь-дорогу. Такій собі стародавній зручний рюкзак. Диву даєшся, як заполонили крамниці різні торби-шопери, чому вони витиснули сакви, рідне й зрозуміле, яке поєднується в інше складне, але зрозуміле слово «саквояж». Милі, зручні, екологічні сакви!

Долучайтеся до марафону до 300-річчя українського філософа-мандрівника Григорія Сковороди: Сковородинки для рідної дитинки.

Марія Фетісова.